لزوم تقویت بودجه فرهنگی کشور

سخنگوی هیات رئیسه مجلس با مثبت ارزیابی کردن عملکرد صدا و سیما گفت: به منظور ساخت برنامه های مستند و فیلم های فاخر لازم است بودجه فرهنگی تقویت شود .

امنیت حوزه رسانه با بستن زنجیره نفوذ تأمین می شود

نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی متذکر شد: اگر افراد مرتبط با آمدنیوز شناسایی و مجازات نشوند زنجیره نفوذ باز خواهد ماند و حوزه رسانه‌ از امینت لازم برخوردار نخواهد بود

تاکید بر منع خشونت علیه زنان در مجمع زنان اتحادیه بین المجالس

فاطمه حسینی رئیس مجمع زنان اجلاس اتحادیه بین‌المجالس جهانی IPU گفت: در نشست مجمع نقش پارلمانها در پوشش همگانی بهداشت و منع خشونت علیه زنان مورد بررسی قرار گرفت.

پخش اعترافات «زم» دفاع از حقوق شهروندی میلیون ها ایرانی

هیچ منع قانونی برای پخش اعترافات مدیر شبکه آمدنیوز در صداوسیما وجود ندارد و این اقدام رسانه ملی دفاع از حقوق شهروندی میلیونها ایرانی است.

ورود مجلس به بازار سیاه حمل و نقل زائران اربعین

رئیس فراکسیون حج و زیارت مجلس شورای اسلامی گفت: در صورتی که ایجاد بازار سیاه در حمل و نقل زائران اربعین برای مجلس محرز شود، با متخلفان برخورد می‌کنیم.

قول وزیر کشور برای کاهش آسیب های اجتماعی نماینده شهررضا را قانع کرد

نماینده شهرضا در مجلس از پاسخ های وزیر کشور درخصوص دلایل عدم برنامه ریزی مناسب برای کاهش آسیب های اجتماعی به صورت مشروط قانع شد.

پاسخ های ظریف نمایندگان سوال کننده را قانع کرد

پاسخ های وزیر امور خارجه به سه سوال نمایندگان مجلس در صحن علنی آنها را قانع کرد.

مشی ما در صداو سیما این است که زبان مردم باشیم

رئیس سازمان صداو سیما گفت: مشی ما در صداوسیما این است که باید ضمن حمایت از همه خدمتگزاران نظام به ویژه قوای سه گانه و نیروهای مسلح، زبان گویای مردم باشیم و مسائل و مشکلات آن‌ها را پیگیری کنیم.

سیاست‌های نظام قانونگذاری، راهنمای حکمرانی مطلوب است

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قانون‌گرایی یکی از مؤلفه‌های حکمرانی مطلوب است، گفت: لازم است قانون‌گذاری در کشور متناسب با مبانی بوده و حرکت تحولی داشته باشد.

رهبر انقلاب اسلامی سیاست‌های کلی نظام قانون‌گذاری را ابلاغ کردند

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای سیاست‌های کلی نظام قانون‌گذاری را ابلاغ و در حاشیه آن مرقوم کردند: سه قوه موظف هستند اقدامات را زمانبندی و پیشرفت ها را گزارش کنند.

تشکر از صدا و سیما برای ساخت سریال "بی بی مریم"

نماینده خرم آباد بابت ساخت سریال بی بی مریم از صدا وسیما تشکر کرد .

برکات دفاع مقدس تا اکنون و آینده کشور پابرجاست

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: دفاع مقدس گنجینه بی نظیری است که باید مورد تحقیق و دقت قرار گیرد و برای فرهنگ سازی از آن استفاده شود و برکات دفاع مقدس تا اکنون و آینده کشور پابرجاست.

راهکارهای جدید دولت در اصلاح ساختار بودجه مناسب فضای تحریمی و رکود نیست

سیدمحمد حسینی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس: تنها در صورتی که دولت به جمع بندی برسد که تمرکز بودجه از تهران یا وزارتخانه ها به سطح استانی برسد و دیگر شاهد قدرت های چانه زنی در مرکز و سهم خواهی ها و مواردی از این قبیل نباشیم شاید بتوان گفت یک نگاه بهبودی در شرایط بودجه ریزی ایجاد شده و توفیقاتی به دست خواهد آمد.

جریان های سیاسی با حفظ وحدت از تنش اجتناب کنند

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: ایران اسلامی تنها کشوری است که با صدای بلند از ملت عرب مسلمان فلسطین دفاع می‌کند.

طرح مجلس برای بازگشت اعضای خانواده مسئولان

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی گفت: اگر طرح بازگشت خانواده مسئولان تصویب شود، آنها سه ماه فرصت بازگشت به کشور را دارند.

افزایش امید به آینده؛ در سایه اقدامات رسانه ملی در حوزه رونق تولید

رحیم زارع سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی: اقدامات مؤثر رسانه ملی باعث شده سرمایه های اجتماعی امید به آینده پیدا کرده و تلاش کنند در قالب سیاست های اقتصاد مقاومتی و رونق تولید حرکت نمایند.

گام مؤثر صداوسیما در شناسایی موانع تولید و بهبود فضای کسب وکار

رئیس و نائب رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی در گفتگو با مجلس تی وی نظرات خود را در خصوص عملکرد صداوسیما در حمایت از رونق تولید ملی بیان کردند.

برندسازی صدا و سیما در حمایت از رونق تولید ملی

عبدالرضا مصری نائب رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی: صداوسیما در رونق تولید ملی در همه ابعادش با موفقیت عمل کرده و شایسته است از این رسانه جهت حمایت از رونق تولید ملی تقدیر شود.

رای اعتماد مجلس به مونسان و حاجی میرزایی

علی اصغر مونسان و محسن حاجی میرزایی به عنوان وزرای میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و وزیرآموزش و پروش انتخاب شدند.

تصمیمی برای مذاکره دوجانبه با امریکا نداشته و نداریم

رئیس جمهور در جلسه دفاع از وزرای پیشنهادی وزرای آموزش و پرورش و میراث فرهنگی گفت: هیچ تصمیمی برای مذاکره دوجانبه با امریکا نداشته و نداریم، در هیچ مقطعی. واگر امریکا تمام تحریم خود را بردارد باز هم امکان پذیر است که در جلسه 5+1 مثل قدیم امریکا هم حضور پیدا کند.
نمایش 1 - 20 از 1,541 نتیجه
آیتم در هر صفحه 20
از 78