اعلام وصول طرح های ضد آمریکایی در مجلس

ده طرح ضد آمریکایی در صحن علنی مجلس شورای اسلامی اعلام وصول شد.

پنجاه درصد تسهیلات صندوق توسعه ملی در اختیار بخش های توسعه ای قرار گرفته است

سیدمحمد حسینی عضو ناظر مجلس در صندوق توسعه ملی: در مجموع بیش از 50 درصد تسهیلات صندوق توسعه ملی به صورت ارزی_ریالی در اختیار بخش های توسعه ای خصوصی و تعاونی قرار گرفته است.

تحریم وزارت اطلاعات و صدا و سیما درماندگی امریکا را نشان می دهد

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: برای آمریکا که ادعای ابرقدرتی می کند خجالت آور است وزیر امور خارجه ایران، وزارت اطلاعات و صدا و سیما را تحریم می نماید.

دولت در ارائه گزارش سالیانه به مجلس، مخیر است

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: هیئت حل اختلاف قوای سه گانه دولت را در ارائه گزارش سالیانه به مجلس مخیر دانست.

سرانجام طرح جامع جمعیت و تعالی خانواده به کجا خواهد رسید؟

نصر الله پژمانفر عضو کمیسیون فرهنگی مجلس و طراح طرح "جامع جمعیت و تعالی خانواده" از دغدغه های خود در خصوص سرانجام این طرح با مجلس تی وی به گفتگو نشست

بررسی ممنوعیت تحصیل فرزندان مقامات عالیرتبه در خارج از کشور در مجلس

سخنگوی کمیسیون حقوقی مجلس گفت: طرح ممنوعیت به‌کارگیری دوتابعیتی‌ها در پست‌های محرمانه در دستورکار کمیسیون است که تبصره ممنوعیت تحصیل و زندگی فرزندان مقامات در خارج را هم به آن الحاق می‌کنیم.

اصرار مجلس بر واژه ازدواج شرعی در لایحه اعطای تابعیت فرزندان زنان ایرانی

حسن نوروزی سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس: ایرادات شورای نگهبان در خصوص لایحه اعطای تابعیت به فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان خارجی هنوز به مجلس اعاده نشده اما یکی از ایرادات مطرح بر مصوبه مجلس جایگزینی واژه ازدواج شرعی به جای ازدواج قانونی است .

توانمندسازی اقتصاد داخلی مورد توجه رسانه ها قرار گیرد

رئیس مجلس با بیان اینکه باید تحلیل روشنی از اوضاع فعلی کشور داشته باشیم گفت: آمریکایی‌ها درباره اوضاع ایران دچار توهم شدند.

کارت زرد مجلس به وزیر دادگستری

نمایندگان مجلس از پاسخ‌های وزیر دادگستری به سوال نماینده اصفهان قانع نشدند.

طرح اصلاح قانون انتخابات مبنای برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در تشریح نشست کمیسیون مطرح کرد: ایرادات شورای نگهبان نسبت به طرح اصلاح قانون انتخابات در کمیسیون رفع شد و در صورت تصویب در صحن علنی، این طرح مبنای برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس خواهد بود.

حمایت نمایندگان مجلس از اقدام هوشمندانه سپاه در توقیف کشتی انگلیسی

عضو هیات رئیسه مجلس بیانیه بیش از ۱۶۰ نماینده در حمایت از اقدام هوشمندانه سپاه پاسداران در توقیف کشتی انگلیسی را قرائت کرد.

محمدی رئیس کمیسیون اصل نود باقی ماند

نمایندگان مجلس داوود محمدی را به عنوان رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی انتخاب کردند.

دست دلسوزان را به گرمی می فشاریم

رئیس رسانه ملی در نشست مشترک جمعی از مدیران صداوسیما با اعضای کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس شورای اسلامی‌با اعلام آمادگی رسانه ملی برای حمایت همه جانبه از رونق تولید، گفت: دست تمام دلسوزان حوزه اقتصاد را به گرمی می فشاریم و برای موفقیت آن‌ها تلاش می‌کنیم.

مهر تأیید و قدردانی نمایندگان مجلس پای سریال گاندو

۱۵۵ نماینده مجلس شورای اسلامی در نشست علنی مجلس طی بیانیه‌ای از عوامل تولید و بازیگران سریال گاندو و سازمان صداوسیما تقدیر کردند.

«گاندو» سریالی موفق، مردمی، هشدار دهنده و بصیرت بخش

محمدمهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: رسانه ملی راه نوینی را برای روشنگری آغاز کرده که امیدواریم بتواند با همدلی دولت و مجلس رسالت خود را ادامه دهد.

سریال «گاندو» در تراز مجموعه های فاخر صداوسیما

حمیدرضا فولادگر رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس: با توجه اینکه رهبر معظم انقلاب بارها پدیده نفوذ را متذکر شدند سریال گاندو به خوبی توانست پروژه نفوذ را که از مجموعه رسانه ای و فرهنگی شروع و به ورطه امنیتی، اقتصادی و سایر ابعاد کشیده شد را نشان دهد.

شجاعت صداوسیما در ساخت «گاندو» قابل تحسین است

امیرحسین قاضی زاده هاشمی عضو هیأت رئیسه مجلس: مستند سازی بر اساس واقعیات در سینمای بسیاری از کشورها روشی برای تنویر افکار عمومی است و مشاهده می کنیم که آنها به هیچ وجه نگران به خطر افتادن امنیت ملی خود نیستند.

اصلاح ساختار بودجه طی دو سال

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه ادامه روند جاری بودجه، اداره اقتصادی کشور را با اختلال مواجه می‌ساخت، گفت: قطع وابستگی به بودجه نفتی و تبدیل تهدید تحریم ها به فرصت از جمله مواردی است که در نقشه راه و اصلاح ساختار بودجه مدنظر قرار گرفته است.

تقویت روحیه اقتدار ملی در سریال گاندو

محمدرضا پورابراهیمی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس: درخواست ما از کسانی که منتقد این نوع سریال ها هستند این است که اگر ادله کارشناسی و تخصصی دارند که بیانگر نقض محتوای تولید شده است حتماً ارائه کنند اما اگر ادله ای وجود ندارد، بپذیرند که این ها واقعیت های کشور است و طبیعتاً به جای اینگونه مواضع از اقتدار ملی حمایت نمایند.

اهتمام و شجاعت رسانه ملی در پرداختن به موضوعات اینچنینی قابل تقدیر است

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس: رسانه ملی این ظرفیت را داراست که مباحث و موضوعات مهم این‌چنینی را در قالب‌های دراماتیک و جذاب به مخاطب عرضه کند. بدون شک استفاده از این قالب نمایشی برای بیان واقعیات، تأثیرگذاری دوچندانی به نسبت سایر قالب‌ها در مخاطبان خواهد داشت.
نمایش 1 - 20 از 1,515 نتیجه
آیتم در هر صفحه 20
از 76