بیشترین سهم افزایش بودجه ،نصیب میراث فرهنگی و گردشگری شد

سخنگوی دولت با بیان اینکه امیدواریم مجلس تا پیش از پایان سال نسبت به تکمیل بودجه 95 اقدام کند، گفت: حتی اگر قانون بودجه تا هفته سوم سال 95 هم از مجلس به ما برسد هیچ مشکلی در اجرای آن پیش نخواهد آمد.

افزایش درآمد دولت با جلوگیری از فرار مالیاتی در بودجه 95

عضو کمیسیون اقتصادی گفت: در بودجه سال آینده راهکارهایی برای کشف فرارهای مالیاتی لحاظ شده که با اجرای آن 36 درصد به درآمدهای دولت افزوده خواهد شد.

انتقاد از بی‌توجهی دولت به بودجه فرهنگ

معاون پارلمانی شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: وقتی فقط یک درصد کل بودجه و چهار درصد بودجه عمومی به حوزه فرهنگ اختصاصی می‌یابد، یعنی با این عدد نمی‌شود کار بزرگی کرد، با عدد کوچک کار کوچک صورت می‌گیرد.

فهرست ائتلاف‌ اصولگرایان در ۳۷ حوزه انتخابیه کشور

بنا براعلام ائتلاف‌ اصولگرایان کشور لیست ائتلاف‌ بزرگ اصولگرایان در ۳۷ حوزه انتخابیه با اسامی افراد مشخص شد.

کارگروه قراردادهای جدید نفتی در مرکز پژوهشهای مجلس

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از تشکیل کارگروه بررسی قراردادهای جدید نفتی در مرکز پژوهش های مجلس با حضور نمایندگان وزارت نفت خبر دادو گفت : این کارگروه به خواست کمیسیون انرژی تشکیل شده و هریک از نمایندگا ن که تمایل داشته باشند می توانند در این جلسات شرکت کنند.

تفاهم نامه همکاری مرکز پژوهش های مجلس با سازمان بورس

تفاهم نامه همکاری مشترک بین مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی و سازمان بورس و اوراق بهادار منعقد شد.

ورود غیرقانونی برنج ، نگران‌کننده است

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، گفت: ورود غیرقانونی برنج به کشور بسیار نگران کننده است.

دادستان کل کشور تخلفات انتخاباتی در فضای مجازی را رصد می‌کند

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی گفت: دادستان کل کشور فضای مجازی را کاملا رصد و با نشر کنندگان برخورد لازم را خواهد کرد.

در شروع گشایش اقتصادی قرار داریم

عضو هیأت رئیسه مجلس با ذکر این نکته که وضعیت بیکاری و اشتغال در طول سال های اخیر شکل گرفته، و برطرف شدن این معظل نیازمند زمان است عنوان داشت: بخش قابل توجهی از مشکلاتی که در سطح بین‌الملل داشتیم می‌تواند با موضوع برجام مرتفع شود.

تبلیغات انتخابات از فردا آغاز می‌شود و تا ۵ اسفند ادامه دارد

علی پورعلی مطلق گفت: از تعداد ۷۹۵ داوطلب انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری، صلاحیت ۱۶۱ نفر از داوطلبان توسط شورای نگهبان تایید شده است.

حساب و کتاب بودجه آسیب های اجتماعی ، باید معلوم شود

نماینده مردم تهران در مجلس با هشدار درباره افزایش آسیب‌های اجتماعی در پایتخت، از دیوان محاسبات کشور خواست در گزارش تفریغ بودجه، میزان منابع اختصاص یافته به آسیب‌های اجتماعی را مشخص کند.

اثبات پایبندی به نظام با حضور در راهپیمایی 22 بهمن

نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر ، پردیس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حضور پرشور مردم همانند روزهای اول انقلاب همه نقشه های مظاهر کفر و شرک عالم یعنی آمریکا و اسرائیل را نقش برآب خواهد کرد.

انتقاد عضو کمیسیون صنایع از افزایش نرخ بلیط های نوروزی

عضو کمیسیون عمران مجلس، با انتقاد از افزایش بی ضابطه نرخ بلیط های نوروزی در ایام منتهی به سال، گفت: هر ساله در آشفته بازار روزهای منتهی به سال برخی سوءاستفاده کنندگان با دستکاری قیمت ها سودهای کلانی را به جیب می زنند.

توسعه زیرساخت‌های کشاورزی کشور 50 هزار میلیارد تومان بودجه می‌خواهد

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با اشاره به واردات سالانه 15 میلیارد دلار مواد غذایی و محصولات کشاورزی گفت: توسعه زیرساخت‌ها و نوسازی ماشین آلات کشاورزی حدود 50 هزار میلیارد تومان بودجه لازم دارد.

سیف باید در مورد محرمانه شدن آمار به نمایندگان توضیح دهد

یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان قرار شده در اولین جلسه کمیسیون اقتصادی بعد از انتخاب موضوع محرمانه شدن آمارهای اقتصادی در کمیسیون مورد بررسی قرار گیرد، گفت: آقای سیف باید در مورد عدم اعلام آمارهای اقتصادی به نمایندگان مجلس توضیح دهد.

عضو کمیسیون امنیت ملی : تمام تحرکات در مرزها رصد می شوند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با بیان اینکه نیروهای امنیتی و اطلاعاتی ایران، اشراف کامل و دقیقی نسبت به وضعیت مرزها دارند، گفت: خوشبختانه تمام تحرکات و رفت و آمد افراد و گروه ها در خارج از مرزها از سوی نیروهای ما رصد شده و با ورود آن ها به داخل کشور، برخورد و بازداشت می شوند.

انعقاد قرارداد با پژو ، درصورت انتقال دانش صنعت مفید است

نماینده بوئین زهرا ، نسبت به انعقاد قرارداد با شرکت پژو خوش بین است اما او هم این قرارداد را درصورت انتقال دانش صنعت خودروسازی به کشور مفید می داند و در عین حال محرمانه کردن این قراردادها را در کشور بی سابقه می داند .

پژو خیانت کرده باید کتبا عذرخواهی کند

نماینده مردم ارومیه واکنش شدیدی به نفس قرارداد با شرکت پژو دارد و معتقد است این شرکت فرانسوی به ما خیانت کرده و باید از ملت بزرگ ایران اسلامی کتباً عذرخواهی کند، نادر قاضی پور همچنین تاکید دارد هر قرارداد خودروسازی باید شفاف باشد تا از رانت خواری و فساد جلوگیری شود .

قراداد با پژو صنعت خودرو ایران را متحول می کند

عضو کمیسیون صنایع مجلس از نمایندگان طرفدار دولت است که قرارداد با شرکت پژو را متحول کننده صنعت خودرو کشور می داند ولی در عین حال معتقد است اگر در قرارداد جدید انتقال تکنولوژی صورت نگیرد ، این قرارداد یک ریال هم ارزش نخواهد داشت.بیاتیان ،خوش بین است که دولت مجلس را به عنوان دستگاه ناظر از مفاد این قرارداد مطلع خواهد کرد.

ایران بازار کالاهای مصرفی خارجی نیست

عضو کمیسیون صنایع مجلس با بیان اینکه کشور نباید بازار مصرفی کالای خارجی شود، گفت: دولت فضا را برای فعالیت بخش خصوصی فراهم کند.
نمایش 4,501 - 4,520 از 4,819 نتیجه
آیتم در هر صفحه 20
از 241