امنیت انتخابات با 250 هزار نیروی پلیس تامین می‌شود

جانشین فرمانده انتظامی کشور از برقراری امنیت انتخابات 7 اسفند ماه جاری با با 18 فروند بالگر و 250 هزار نیروی پلیس خبر داد.

لیست های مقابل لیست جامعه مدرسین را تأیید نمی کنیم

دبیرکل جامعه روحانیت مبارز گفت: من صریح عرض می کنم هر لیستی که در برابر این لیست قرار بگیرد از نظر ما مورد تأیید نیست و محکوم است و باید همگی حرمت نظر امام (ره) را حفظ کنند و لیست های مقابل لیست مدرسین را دیگر ما نداشته باشیم.

انتقاد باهنر از وکیل الدوله بودن نمایندگان

نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به ویژگی‌های کاندیداهای اصلح در انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: نباید هزینه‌هایی که مجلس ششم و فتنه ۸۸ به کشور تحمیل کرد فراموش شود و اینکه دولت بخواهد نماینده مجلس «وکیل الدوله» باشد؛ بد است.

احزاب و ضرورت جلوگیری از تخریب انتخاباتی

احزاب و جریان‌های سیاسی کشور بر ضرورت جلوگیری از تخریب نامزدها تاکید کردند.

ممنوعیت انتخاباتی تردد از مرزهای خسروی و پرویزخان

سرپرست فرمانداری قصرشیرین گفت: در آستانه انتخابات و به دلیل تدابیر امنیتی تردد از مرزهای خسروی و پرویزخان به مدت ۳ روز تعطیل و هیچگونه ترددی امکان پذیر نیست.

ملت ایران اگر می خواست به آن طرف مرزها توجه کند، انقلاب نمی‌کرد

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: ملت ایران اگر می خواست به اظهارات آن طرف مرزها توجه کند، انقلاب نمی‌کرد.

تمام اعضا مورد حمایت انگلیس، وظیفه اعلام برائت دارند

کاندیدای انتخابات مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه مردم مواظب باشند و بدانند که انگلیس خیرخواه ما نیست گفت: ملت ایران مستقل هستند و افراد اصلح را می‌شناسند و انگلیسی‌ها غلط می‌کنند در مسائل داخلی کشور دخالت کنند.

آشوریان ایران در انتخابات حضور پرشوری خواهند داشت

نماینده مسیحیان آشوری ایران در مجلس گفت: مسیحیان آشوری در لبیک به دعوت رهبر معظم انقلاب مبنی بر شرکت همه اقشار در انتخابات همگام با سایر آحاد ملت در انتخابات حضور پیدا خواهند کرد.

وزیر اطلاعات:به خاطر رای،دیگران را انگلیسی خطاب نکنید

محمود علوی با اشاره به اینکه افراد نباید برای تصدی مسئولیت های دنیوی دیگران را تخریب کنند، از نامزدهای انتخابات خواست برای پیروزی در این عرصه دیگران را انگلیسی خطاب نکنند.

انصراف از ماراتن انتخابات برای تحکیم وحدت اصولگرایان

سخنگوی ائتلاف اصولگرایان ضمن تایید مجدد فهرست واحد اصولگرایان از دیگر نامزدهای جریان اصولگرایی که در لیست نیستند خواست تا به نفع لیست واحد انصراف دهند.

جدول اشتراکات چهار لیست انتخاباتی در تهران

تنها 4 روز تا انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی باقی مانده و تقریبا 4 لیست اصلی با یکدیگر برای به دست آوردن کرسی‌های بهارستان در حوزه انتخابیه تهران رقابت می‌کنند.

دستورالعمل فعالیت‌های انتخاباتی در فضای مجازی

در اجرای مصوبه بیست و هفتمین جلسه شورای عالی فضای مجازی کشور دستورالعمل فعالیت تبلیغی انتخابات در فضای مجازی تدوین و ابلاغ شد.

چرا برخی‌ها ساکتند و بر دهان انگلیس نمی‌زنند؟!

آیت‌الله مدرسی یزدی از افرادی که مورد حمایت انگلیس قرار گرفته‌اند اما از آنها تبری نمی‌جویند به‌شدت انتقاد کرد.

تشکیل دو پرونده مرتبط با انتخابات در دادستانی تهران

دادستان تهران از احضار مدیر مسئول روزنامه ایران به دادسرای فرهنگ و رسانه خبر داد.

چاره ای جز تمدید برنامه پنجم توسعه نداریم

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، از ضرورت تمدید برنامه پنجم توسعه خبر داد و گفت: با عدم تصویب لایحه بودجه ۹۵ کل کشور تا پایان سال جاری نقش نظارتی دیوان محاسبات حذف خواهد شد.

بیش از ۳ میلیون رأی اولی

سخنگوی وزارت کشور با اشاره به انتخابات آتی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و دهمین دوره خبرگان رهبری گفت: در این دوره از انتخابات 3 میلیون و 88 هزار و 300 نفر «رأی اولی» هستند.

مراقب حمله هکرها در فضای انتخاباتی باشید

سرپرست اداره تشخیص جرائم سایبری پلیس فتا ناجا با اشاره به احتمال وقوع حمله‌ هکرها به سیستم‌های انتخاباتی گفت: هکرها برای حملات گسترده خود از سوژه‌های خاص مورد توجه مردم استفاده می کنند.

کمیسیون تلفیق بودجه 95 یکشنبه آینده تشکیل جلسه می‌دهد

کمیسیون تلفیق بودجه سال 95 کل کشور یکشنبه آینده پس از سه هفته تعطیلات مجلس تشکیل جلسه می‌دهد.

استفاده از تصاویر امام و رهبری منعی در تبلیغات منعی ندارد

رئیس ستاد انتخابات استان تهران با بیان اینکه تنها مرجع اظهار نظر درخصوص تبلیغات داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی ستاد انتخابات استان است، تاکید کرد: استفاده از تصاویر امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب در تبلیغات انتخاباتی هیچ منعی ندارد.

پذیرش نتیجه انتخابات،مهمترین آزمون برای نامزدهای قانونگذاری

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس: در قانون آراء مردم و آنچه از صندوق خارج می شود ملاک عمل قرا گرفته است و از آنجایی که نمایندگان مجلس به اعتبار همین قانون صلاحیتشان تأیید شده و اجازه ورود به مجلس پیدا کرده اند طبیعتا در پذیرش آرا هم باید ملاک عمل، قانون باشد.
نمایش 4,901 - 4,920 از 5,272 نتیجه
آیتم در هر صفحه 20
از 264