منتخبین مردم در ۴۸ حوزه مجلس شورای اسلامی مشخص شدند

سخنگوی وزارت کشور با بیان اینکه در ۴۸ حوزه انتخاباتی، منتخب مردم مشخص شده است، گفت: به تدریج ستاد انتخابات نتایج حوزه‌های دیگر را طی اطلاعیه‌هایی اعلام می‌کند

نتایج ۲۸ حوزه انتخابیه برای انتخابات مجلس مشخص شده

رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: دوره دوم انتخابات احتمالاً اوایل اردیبهشت‌ماه برگزار می‌شود که البته حتماً این زمان باید به تأیید شورای نگهبان برسد.

۷ خرداد ۹۵ مجلس دهم آغاز به کار می کند

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این هفته قوه مقننه روند عادی خود را در پیش می گیرد، گفت: صحن علنی و کمیسیون های تخصصی از دوشنبه ۱۰ اسفند ماه تا چهارشنبه ۲۶ اسفندماه جلسه خواهند داشت.

قرائت گزارش تحقیق و تفحص از استانداری ها در مجلس

گزارش کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی درباره تحقیق و تفحص از استانداری های تهران، فارس و آذربایجان غربی هفته جاری در خانه ملت قرائت می شود.

کلیات بودجه 95 در دستور کار تلفیق

کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی هفته جاری بعد از سه هفته تعطیلات مجلس تشکیل جلسه می‌دهند.

انتخاب ما به گونه ای باشد که دشمنان ایران را مایوس کند

رهبر معظم انقلاب:نتیجه حضور در انتخابات، عزت و استقلال ملی است و ما دشمنانی داریم که چشم طمع دوخته‌اند و انتخابات باید به‌گونه‌ای باشد که دشمن را مأیوس و ناامید کند.

تاکنون ۶۰ درصد منتخبان مجلس دهم اصولگرا و 30 درصد اصلاح طلب هستند

بر اساس گزارش های غیررسمی که از حوزه‌های انتخابیه سراسر کشور واصل شده، تاکنون نزدیک به ۶۰ درصد منتخبان مجلس دهم اصولگرا هستند.

نتایج انتخابات مجلس در ۹ دوره اخیر به‌روایت آمار

بررسی نتایج انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۹ دوره اخیر نشان می‌دهد که انتخابات دوره پنجم این مجلس بیشترین میزان مشارکت را داشته است.

نقش رسانه ملی در حماسه 7 اسفند

رسانه‌های بین‌المللی و جهانی، دیروز روایتگر حماسه‌ای بزرگ از جنس مردم‌سالاری دینی بودند. حماسه‌ای که با حضور حداکثری میلیون‌ها ایرانی در هزاران جایگاه اخذ رأی رقم خورد. حماسه‌ای که نشان از وجود آزادی و حق تعیین سرنوشت یک جامعه داشت و جهانیان بار دیگر دیدند که چگونه مردم ایران به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران رأی دادند. دکتر پیمان جبلی، معاونت خبر صداوسیما و رئیس ستاد انتخابات این سازمان به تحلیل رویکرد و اقدامات رسانه ملی در این زمینه پرداخت.

فروش آرا در همدان صحت ندارد

رئیس و دبیر ستاد انتخابات شهرستان همدان گفت: اکثر گزارش‌ها در خصوص تخلفات انتخاباتی و خرید و فروش آرا صحت نداشته است و هیچ شکایت رسمی از کاندیداها دریافت نکرده‌ایم تنها تماس‌هایی از سوی برخی افراد داشتیم که پس از پیگیری، غالب آنها مورد تایید قرار نگرفت.

پیامک رئیس جمهور ، از مصادیق تبلیغات شخصی نامزدها نیست

نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی درباره ایراد شبهه برخی به انتشار گسترده پیامک به نام شخص رئیس جمهور برای دعوت به شرکت در انتخابات گفت : اینکه مسئولین کشور ، از رسانه ها برای دعوت به حضور مردم استفاده کنند ، حتی اگر خودشان نامزد انتخاباتی باشند ، ممنوعیتی ندارد .

تبلیغات انتخاباتی رسانه ها پنجشنبه ممنوع است

مطابق قانون انتخابات، انتشار تبلیغات داوطلبان انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در روز پنجشنبه 6 اسفند94 در رسانه ها ممنوع است.

همه استان‌ها آماده برگزاری انتخابات هستند

سیامک ره‌پیک گفت: گزارش های ارائه شده حکایت از آن دارد که همه استان ها آماده برگزاری انتخابات و در امنیت و آرامش هستند.

مشارکت حداکثری نماد اقتدار ملی

مشارکت در انتخابات به عنوان نماد مردمسالاری با خود استحکام، اقتدار و همبستگی ملی را به همراه می آورد از این رو همه نظام های سیاسی برای ارتقای مشروعیت و اقتدار ملی خود به دنبال برگزاری انتخاباتی با مشارکت حداکثری هستند.

وزارت کشور از آراء مردم به عنوان یک امانت حراست کند

رییس‌ جمهور بر ضرورت و اهمیت حضور پرشور و یکپارچه ملت ایران در صحنه‌های مختلف تجلی اراده ملی در نظام جمهوری اسلامی تاکید کرد.

شبهه های پیامک انتخاباتی رئیس جمهور

تلفن‌های همراه شهروندان، امروز میزبان پیامک‌های تبلیغاتی حسن روحانی بود؛ پیامک‌هایی که هنوز منشأ هزینه‌های آن برای بسیاری از افکار عمومی شفاف نیست.

ارسال 120 هزارصندوق‌ و 110 میلیون تعرفه‌ رای به استان‌ها

سخنگوی وزارت کشور از ارسال 120 هزار صندوق‌ و 110 میلیون تعرفه‌ رای به همه استان‌های کشور برای برگزاری انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در روز هفتم اسفند خبر داد.

تمامی وجوه مشتریان ثامن الحجج پرداخت می شود

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، با تاکید بر ضرورت تسریع در تسویه بدهی مشتریان موسسه ثامن الحجج، گفت: بانک مرکزی باید پاسخ گوی سپرده مشتریان این موسسه باشد.

مردم در مرحله انتخاب نهایی فهرست نامزدها +فیلم

یک روز مانده به پایان مهلت قانونی تبلیغات نامزدها و همزمان با انتخاب مردم از بین فهرست های انتخاباتی، تبلیغات نامزدها و هواداران آنها هم به اوج خود رسیده است.

معیارهای هنرمندان و ورزشکاران برای انتخاب نامزدها چیست؟

همدلی و همبستگی شعار قشرهای گوناگون جامعه برای شرکت در انتخابات است. در این فضای پویای انتخاباتی، هنرمندان و ورزشکاران نیز مردم را برای حضور گسترده پای صندوق های رای تشویق می کنند. آنان به چه کسانی و چرا رای می دهند؟
نمایش 5,001 - 5,020 از 5,397 نتیجه
آیتم در هر صفحه 20
از 270