انعقاد قرارداد با پژو ، درصورت انتقال دانش صنعت مفید است

نماینده بوئین زهرا ، نسبت به انعقاد قرارداد با شرکت پژو خوش بین است اما او هم این قرارداد را درصورت انتقال دانش صنعت خودروسازی به کشور مفید می داند و در عین حال محرمانه کردن این قراردادها را در کشور بی سابقه می داند .

پژو خیانت کرده باید کتبا عذرخواهی کند

نماینده مردم ارومیه واکنش شدیدی به نفس قرارداد با شرکت پژو دارد و معتقد است این شرکت فرانسوی به ما خیانت کرده و باید از ملت بزرگ ایران اسلامی کتباً عذرخواهی کند، نادر قاضی پور همچنین تاکید دارد هر قرارداد خودروسازی باید شفاف باشد تا از رانت خواری و فساد جلوگیری شود .

قراداد با پژو صنعت خودرو ایران را متحول می کند

عضو کمیسیون صنایع مجلس از نمایندگان طرفدار دولت است که قرارداد با شرکت پژو را متحول کننده صنعت خودرو کشور می داند ولی در عین حال معتقد است اگر در قرارداد جدید انتقال تکنولوژی صورت نگیرد ، این قرارداد یک ریال هم ارزش نخواهد داشت.بیاتیان ،خوش بین است که دولت مجلس را به عنوان دستگاه ناظر از مفاد این قرارداد مطلع خواهد کرد.

ایران بازار کالاهای مصرفی خارجی نیست

عضو کمیسیون صنایع مجلس با بیان اینکه کشور نباید بازار مصرفی کالای خارجی شود، گفت: دولت فضا را برای فعالیت بخش خصوصی فراهم کند.

هرگونه توهین به ملت ایران بدون پاسخ نخواهد ماند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: دولت مردان آمریکایی بدانند که هرگونه توهین به ملت ایران بدون پاسخ نخواهد ماند.

دولت برای انحلال شورای پول و اعتبار با موانع بزرگی مواجه است

عضو ناظر مجلس در شورای پول و اعتبار، اظهار کرد: دولت برای انحلال شورای پول و اعتبار با موانع بزرگی مواجه است و صرف‌نظر از علمی بودن یا نبودن این کار این اتفاق به راحتی شدنی نیست.

برآورد مجلس از اجرای برنامه پنجم توسعه ۲۵ درصد است

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: برآورد مجلس از اجرای برنامه پنجم توسعه ۲۵ درصد است.

اشمیت: ایران در تمامی مذاکرات حل بحران سوریه باید حضور داشته باشد

رئیس گروه روابط پارلمانی جمهوری اسـلامی ایـران با پارلمان اروپا با بیان اینکه سعودی ها اصلی ترین عامل گسترش افراطی گری در منطقه و جهان هستند، گفت: منطقه به ویژه در سوریه و عراق اسلحه نیست که مردم را می کشد بلکه تفکر سلفی و تروریستی است که فاجعه می آفریند.

مشارکت همگانی در انتخابات نظام را بیمه می‌کند

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به اینکه احتمال جنگ سخت بر ضد ایران، در شرایط کنونی بعید است ولی محال نیست، تأکید کردند: امروز اصلی‌ترین برنامه برای مقابله با نظام اسلامی، جنگ نرم است تا نظام و مردم ایران را از مؤلفه‌های قدرت تهی کنند.

احتمال تکمیل برنامه ششم از سوی نمایندگان

یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت که احتمالاً نمایندگان به دلیل انتقاداتی که به لایحه برنامه ششم دارند نسبت به تکمیل این لایحه اقدام کنند.

«بیکاری» معضل امروز کشور است

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان «بیکاری» را معضل امروز کشور دانست و تاکید کرد که باید روحیه کارآفرینی بین مردم تقویت شود.

تک نرخی کردن ارز؛ راهکار جلوگیری از قاچاق دارو در پساتحریم

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه قاچاق دارو اغلب از داخل به خارج انجام می‌شود، بهترین راه جلوگیری از قاچاق دارو در پساتحریم را تک نرخی کردن قیمت ارز دانست.

بررسی چگونگی اعطای مجوز به مؤسسات مالی توسط بانک مرکزی در ستاد مبارزه با مفاسد

عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی از بررسی چگونگی اعطای مجوز به مؤسسات مالی و اعتباری توسط بانک مرکزی در جلسات آتی این ستاد خبر داد.

امیدواریم مجلسی شکل بگیرد که با نقد دلسوزانه دولت در حل بیکاری و رکود موثر باشد

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: امیدواریم مجلس خوبی شکل بگیرد که در شرایط پسا برجام با نقد دلسوزانه دولت رفاه و اشتغال را برای جوانان رقم بزند.

تشکیل وزارت انرژی گام موثری در ایجاد همگرایی در بخش انرژی کشور است

به نظر کارشناسان مرکز پژوهش‌های مجلس، انتزاع بخش برق از وزارت نیرو و ادغام آن در وزارت نفت و تشکیل وزارت انرژی می تواند به عنوان گامی موثر در ایجاد همگرایی و همسویی در بخش انرژی کشور مورد توجه قرار گیرد.

منتظر اعلام نظر شورای نگهبان در مورد قانون تخلفات انتخاباتی فضای مجازی هستیم

رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: در قانون جدید برای تخلفات انتخاباتی در فضای مجازی جرایم نقدی و حبس را پیش بینی کرده ایم اما منتظر اعلام شورای نگهبان در مورد این قانون هستیم.

جزئیات تشکیل «سازمان مبارزه با مفاسد اقتصادی»/ تصویب در مجلس نهم

رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس، با تشریح ساختار و جزئیات طرح تشکیل «سازمان مبارزه با مفاسد اقتصادی» گفت: این طرح در مجلس نهم به سرانجام می‌رسد و به شورای نگهبان ارائه می‌شود.

گازرسانی به بیش از ۹۰ درصد شهرهای کشور

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت:توسعه پارس جنوبی سند افتخار سال های بعد از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی است.

سوءمدیریت‌ها در کاهش آلودگی هوا/نبود مدیریت واحد مشکل آلودگی هوا را لاینحل کرده است

عضو کمییسیون صنایع و معادن مجلس با انتقاد از سوء مدیریت ها در کاهش آلودگی هوا گفت: نبود مدیریت واحد مشکل آلودگی هوا را لاینحل کرده است.

گزارش شکایات «حادثه منا» در کمیسیون اصل نود مجلس تهیه می‌شود

رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس از تهیه گزارش شکایات حادثه منا در کمیسیون اصل 90 مجلس خبر داد.
نمایش 5,741 - 5,760 از 6,043 نتیجه
آیتم در هر صفحه 20
از 303