Skip to Content

اخذ تضمین‌های علمی و عملی از طرف‌های اروپایی قطعی باشد

چنارانی

نماینده مردم نیشابور و فیروزه ضمن محکوم کردن انتقال سفارت آمریکا از تل‌آویو به بیت‌المقدس گفت: با حضور میلیونی در راهپیمایی روز قدس حمایت خودمان را از مردم مظلوم فلسطین اعلام می‌کنیم.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس تی وی؛ هاجر چنارانی نماینده مردم نیشابور و فیروزه در تذکر شفاهی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس ضمن گرامیداشت 28 اردیبهشت ماه سالروز بزرگداشت عمر خیام گفت: این رزو بزرگ را گرامی میدارم و از وزارت فرهنگ  و ارشاد اسلامی در خصوص مرمت و بازسازی باغهای حکیم عمر خیام و عطار نیشابوری توجه ویژه را خواستارم

وی افزود: خیام حکیمی بزرگ، ریاضیدانی اسطوره و فیلسوفی با آوازه و شاعری اندیشمند بود. امروز تقویمی که در دست شما است تدوین این مرد بزرگوار است.

چنارانی در بخش دیگری از سخنان خود انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس را محکوم کرد و گفت: با حضور میلیونی مردم شریف ایران در راهپیمایی روز قدس حمایت خودمان را از مردم مظلوم فلسطین اعلام می کنیم.

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در تذکری به رئیس‌جمهور اظهار کرد: به مطالبات پیمانکاران کشوری در خصوص ساخت راه‌های روستایی، بزرگراه‌ها و مطالبات روستاییان توجه شود. مطالبات استان خراسان رضوی 300 میلیارد تومن در خصوص حق پیمانکاران است که در خواست داریم به صورت ویژه پیگیری شود. خروج آمریکا نقض برجام است ساده است که فکر کنیم آمریکا رفته و بقیه می مانند. مسئولان حواسشان جمع فرمایشات مقام معظم رهبری باشد که اخذ تضمین‌های علمی و عملی از طرف‌های اروپایی قطعی باشد.