Skip to Content

بررسی مالیاتی فراتر از ارزش کالا در خانه ملت

Loading the player...

دانلود

وزیر بهداشت با حضور در جلسه کمیسیون اقتصادی که با موضوع مالیات تشکیل شده بود؛ با نمایندگان درباره اختصاص منابع به وزارت بهداشت و درمان گفت و گو کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس تی وی، کمیسیون اقتصادی در هفته گذشته با موضوع مالیات بر ارزش افزوده تشکیل جلسه داد. دراین نشست علاوه بر نمایندگان عضو و رئیس سازمان امور مالیاتی، وزیر بهداشت و درمان نیز حضور داشت تا درباره اختصاص منابع به وزارتخانه متبوعش گفت و گو کند.

مالیات بر ارزش افزوده یکی از قوانین آزمایشی است که درکشور در حال اجراست. این قانون مشکلاتی دارد و نمایندگان عضو کمیسیون اقتصادی در حال اصلاح این قانون هستند. شکری و حسینی شاهرودی درباره این مشکلات و اصلاحات آن با برنامه خانه ملت گفت و گو کردند.

کمیسیون بهداشت مجلس با 23 سوال به استقبال وزیر بهداشت رفت. قربانی نایب رئیس کمیسیون بهداشت درباره سوالات مطروحه در این جلسه توضیحاتی به خانه ملت می دهد.

مجلس شورای اسلامی که این روزها صحن علنی ندارد، جلسه ای غیر رسمی و غیر علنی تشکیل داد. نعمتی سخنگوی هیئت رئیسه مجلس درباره موضوع این نشست که درباره اغتشاشات اخیر در کشور بود توضیحاتی داد که در ادامه برنامه می توانید آنرا ببینید.

کمیسیون تلفیق بودجه 97 از جمله کمیسیون های فعال مجلس بود. این کمیسیون که به بررسی لایحه پیشنهادی بودجه 97 دولت می پردازد وارد بحث های هزینه ای شد. یوسف نژاد سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه درباره جلسات این کمیسیون و موادی که در آن بررسی و اصلاح شد توضیحاتی میدهد.

شنیده ها حکایت از این دارد که وزارت آموزش و پرورش می خواهد تغییر نام دهد به وزارت تربیت رسمی و تربیت عمومی. تغییری که نه سودی برای این وزارتخانه ، نه برای دانش آموزان و نه مشکلاتی را حل می کند. ده مرده عضو کمیسیون آموزش و کمالی پورعضو کمیسیون قضایی درباره این تغییر نام و مشکلات احتمالی نظرات خود را مطرح کردند.

برنامه خانه ملت روزهای پنجشنبه بعد از خبر ساعت 14 از شبکه یک سیما پخش می شود.