Skip to Content

«وحدت» بهترین راهکار برای مقابله با تحریم‌های آمریکاست

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: امروز همه اشخاص و نهادها و دستگاه‌های حکومتی حول فرامین مقام معظم رهبری به یک ید واحد در برابر دشمن تبدیل شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس تی وی به نقل از ایسنا، سید حمیدرضا کاظمی، با اشاره به بهترین راهکار برای مقابله با تحریم‌های آمریکا، بیان کرد: ما ۴۰ سال است که از سوی آمریکا تحریم هستیم و تحریم این روزها چیز جدیدی نیست. ما باید با برنامه و وحدت کلمه در مقابل تحریم‌های آمریکا بایستیم.

نایب رییس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در ادامه اظهار کرد: امروز باید از ظرفیت‌های داخلی کشور به درستی استفاده کنیم و اقتصاد مقاومتی را به صورت تمام و کمال اجرایی کنیم تا بتوانیم از این برهه زمانی نیز با سربلندی عبور کنیم.

نماینده مردم پل‌دختر در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: بزرگترین نیاز کشور برای رویارویی با تحریم‌ها وحدت است. همه اشخاص و نهادها و دستگاه‌ها باید با اطاعت از رهبری در کنار هم یک ید واحد در برابر دشمن شوند.

کاظمی خاطرنشان کرد: دشمن از تفرقه و جدایی بین مسئولین و نهادهای حکومتی سوء استفاده می‌کنند. از سوی دیگر وحدت و همدلی بین مسئولان باعث دلگرمی مردم می‌شود.