Skip to Content

اختصاص سهمیه ۶۰ لیتری بنزین، پس از ریشه‌کن کردن کرونا

اختصاص سهمیه ۶۰ لیتری بنزین، پس از ریشه‌کن کردن کرونا


پاپی‌زاده خبر داد؛

عضو کمیسیون تلفیق گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا قطعاً سهمیه ۶۰لیتری در ایام عید نوروز به خودروها اختصاص نمی‌یابد و این سهمیه در تابستان در کارت سوخت‌ خودروها شارژ می‌شود. 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس تی وی به نقل از تسنیم؛ عباس پاپی‌زاده عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 99 با اشاره به مصوبه کمیسیون تلفیق درباره سهمیه 60لیتری بنزین کارت سوخت خودروها، اظهار داشت: در نشست آخر کمیسیون تلفیق مقرر شد سهمیه 60 لیتر بنزین با نظر و تشخیص دولت در تابستان یا بهار به کارت سوخت خودروها اختصاص یابد.
وی افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا و توصیه مسئولان ذی‌ربط مبنی بر عدم سفر هموطنان به استان‌های دیگر، قطعاً این سهمیه 60لیتری برای محدود کردن سفرها در روزهای تعطیل عید نوروز به خودروها اختصاص نخواهد یافت.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه تصریح کرد: سهمیه بنزین 60لیتری در ایام تابستان و پس از ریشه‌کن کردن ویروس کرونا و برداشته شدن محدودیت‌ها برای سفرهای تابستانی به کارت سوخت خودروها اختصاص می‌یابد.

 

علی‌اصغر یوسف‌نژاد عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 99  گفته بود که در جلسه روز یکشنبه (11 اسفند) کمیسیون، اعضا با افزایش سهمیه بنزین عید نوروز موافقت کردند که بر اساس این مصوبه، 60 لیتر به سهمیه بنزین عید نوروز (فروردین ماه) اضافه می‌شود.