Skip to Content

ارایه گزارش وزیر جهادکشاورزی در حوزه آب و خاک

اکبری در تشریح نشست کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مطرح کرد:

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی نشست این کمیسیون را تشریح کرد.
 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس تی وی به نقل از خانه ملت ، علی اکبری ،  با اشاره به نشست امروز کمیسیون کشاورزی اظهار داشت: در این نشست وزیر جهاد کشاورزی بر اساس قانون بودجه سال 96، گزارشی از عملکرد خود در حوزه آب و خاک ارائه کرد.

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با حضور نماینده سازمان برنامه و بودجه گزارش مذکور مورد ارزیابی قرار گرفت و مشخص شد که اعتبارات برای سیستم نوین آبیاری و مهار آب ها در حد قابل قبولی تخصیص پیدا کرده است.

نماینده مردم بجنورد در مجلس دهم شورای اسلامی گف: همچنین تخصیص اعتبارات بودجه باعث شده است که پروژه ها پیشرفت فیزیکی مناسبی داشته است.

وی بیان داشت: طبق قانون برنامه پنج ساله ششم وزارت جهاد موظف است که سالیانه 600 هزار هکتار از ارضی کشور را تحت ساماندهی آبیاری نوین قرار دهد که در این راستا نیز عملکرد وزارت قابل دفاع بود.

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به دستور دوم این کمیسیون گفت: ارائه گزارش رئیس سازمان دامپزشکی و معاونت امور بازرگانی وزارت جهادکشاورزی درخصوص پیش‌بینی و تأمین اعتبار و اقدامات انجام‌شده به‌منظور مقابله با بیماری‌های واگیردار دام و طیور با اولویت آنفلوآنزای پرندگان، به دلیل مشغله نمایندگان در کمیسیون تلفیق بودجه به جلسه بعدی موکول شد.