Skip to Content

اعضای کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۹۷ مشخص شدند

اعضا، رئیس و هیئت رئیسه کمیسیون تلفیق لایحه بودجه کل کشور سال ۹۷ انتخاب شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس تی وی، با معرفی نمایندگان کمیسیون‌های تخصصی مجلس در کمیسیون تلفیق بودجه ۹۷ اعضای  ۴۵ نفره این کمیسیون مشخص شدند.

غلامرضا تاجگردون به عنوان رئیس کمیسیون تلفیق بودجه ۹۷ انتخاب شد. رحیم زارع به عنوان نایب رئیس اول و محمد فیضی به عنوان نایب رئیس دوم انتخاب شدند. همچنین مهدی فرشادان به عنوان دبیر اول، شهرام برزگر به عنوان دبیر دوم و علی اصغر یوسف نژاد به عنوان سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۷ انتخاب شدند. 
کمیسیون تلفیق قبل از رسیدگی به لایحه بودجه در صحن علنی به بررسی این لایحه می‌پردازد.
 
 
ترکیب کمیسیون تلفیق به شرح زیر نهایی شد:

 

کمیسیون

نام و نام خانوادگی

حوزه انتخابیه

برنامه و بودجه و محاسبات

غلامرضا تاجگردون

گچساران

سیدمهدی فرشادان

سنندج، دیوان دره و کامیاران

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی

رشت

نبی هزار جریبی

گرگان و آق قلا

عزت الله یوسفیان ملا

آمل و لاریجان

شهباز حسن پور

سیرجان و بردسیر

مهرداد لاهوتی

لنگررود

محمد فیضی

اردبیل،نمین، سرعین و نیر

منصور مرادی

مریوان و سرواباد

بهداشت

محمد نعیم امینی فرد

ایرانشهر و سرباز

احمد حمزه

کهنوج، منوجان، روداب، فاریاب، قلعه‌گنج

اکبر ترکی

چادگان، فریدون وفریدن

فرهنگی

احد آزادی خواه

ملایر

غلامرضا کاتب

گرمسار و آرادان

طیبه سیاوشی

تهران، شمیرانات، اسلامشهر، ری، پردیس

کمیسیون قضائی و حقوقی

محمد دهقانی

چناران، طرقبه و شاندیز

محمد کاظمی

ملایر

یحیی کمالی پور

جیرفت و عنبرآباد

امنیت ملی و سیاست خارجی

شهروز برزگر

سلماس

حشمت الله فلاحت پیشه

اسلام آباد غرب

اردشیر نوریان

شهرکرد، بن، سامان

انرژی

غلامرضا شرفی

آبادان

احمد صفری

کرمانشاه

علی بختیار

خوانسار و گلپایگان

عمران

شادمهر کاظم زاده

دهلران، آبدانان و دره‌شهر و بدره

محمدرضا ملکشاهی

خرم آباد و دوره

سیدهادی بهادری

ارومیه

اجتماعی

رسول خضری

سردشت و پیرانشهر

رضا شیران ‌خراسانی

مشهد و کلات

علی رستمیان

سلسله و دلفان

شوراها و امور داخلی کشور

احمد امیرآبادی فراهانی

قم

علی اصغر یوسف نژاد

ساری

حسن کامران

اصفهان

اقتصادی

محمود بهمنی

ساوجبلاغ

سیده فاطمه حسینی

تهران، شمیرانات، اسلامشهر، ری، پردیس

رحیم زارع

آباده، بوانات و خرم‌بید

صنایع و معادن

رضا انصاری

داراب و زرین دشت

سیده حمیده زرآبادی

قزوین و آبیک

حمید گرمابی

نیشابور

آموزش، تحقیقات و فناوری

فاطمه سعیدی

تهران، شمیرانات، اسلمشهر، ری، پردیس

جبارکوچکی نژاد

رشت

نگهبان سلامی

خواف و رشتخوار

کشاورزی

علاءالدین خادم

سپیدان

علی وقف چی

زنجان و طارم

جواد کاظم نسب الباجی

اهواز