Skip to Content

آغاز فصل دوم برنامه تلویزیونی سروستان

سری جدید برنامه تلویزیونی «سروستان» با حضور نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی از امروز به روی آنتن می‌رود.

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس تی وی فصل دوم سروستان با حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی با اجرای ناصر خیرخواه از امروز سه شنبه 2 آبان ساعت 18 روی آنتن شبکه شما و همزمان از شبکه تلویزیونی استانی پخش می شود. محمد مهدی قاسمی، مدیر شبکه «شما»درمورد برنامه های این شبکه گفت: هدف از راه‌اندازی این شبکه و برنامه‌سازی در آن، دیده شدن استان‌ها و ظرفیت‌های بالقوه‌ای است که در جای جای ایران وجود دارد اما هنوز به خوبی دیده نشده‌اند یا بسترهای مورد نیاز برای ظهور و بروز آنها فراهم نشده است.

وی افزود: برنامه تلویزیونی «سروستان» از همین دست موارد به شمار می‌رود که با حضور نمایندگان مردم شهرها و روستاهای مختلف کشورمان، به بررسی فرصت‌ها و ظرفیت‌های موجود در استان‌های مختلف می‌پردازد.

وی گفت: در این دوره هم از نمایندگان مردم در قوه مقننه دعوت می‌شود با حضور در استودیوی زنده برنامه، به بیان دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود در مورد استفاده صحیح از ظرفیت‌های موجود بپردازند و خواسته‌های مردمی را از مسؤولان دولتی مطالبه کنند.

قاسمی تصریح کرد: دعوت از مسؤولان استانی برای حضور در برنامه یا ارتباط تلفنی با آنها، از دیگر بخش‌های «سروستان» به شمار می‌رود چرا که معتقدیم رسانه ملی باید بازتابی از نظرات و آرای مختلف بوده و خدمات و تلاش‌های صورت گرفته را هم به بهترین وجه منعکس کند ضمن اینکه حضور همزمان نمایندگان مردم و مسؤولان دولتی در یک برنامه تلویزیونی، زمینه‌ساز درک بهتری از مشکلات و مسائل پیش رو و راهکارهای رفع معضلات خواهد بود.

مدیر شبکه «شما» با اشاره به بازتاب‌های مثبت برنامه «سروستان» در بین سایر برنامه‌های تلویزیونی عنوان کرد: سعی داریم در سری جدید، از نظرات مخاطبان در بهبود روند برنامه و انجام گفت‌وگوهای کارشناسی‌تر و مفیدتر بهره ببریم.