Skip to Content

افزایش درآمدهای ملی با فروش سوخت در شهرهای مرزی

عضو کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به بسترسازی کارت سوخت برای جلوگیری از قاچاق سوخت، تاکید کرد: انتظار داریم دولت هر چه سریع‌تر کارت سوخت را فعال کند چرا که این امر می‌تواند آمارها را در زمینه مصرف سوخت به روز و دقیق‌تر کند.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس تی وی به نقل از میزان؛ علی‌عسگر ظاهری‌عبده‌وند با اشاره به موضوع قاچاق سوخت گفت: امروز ابزارهای قانونی را مدنظر قرار دادیم تا دیگر شاهد قاچاق سوخت نباشیم.
وی با اشاره به بسترسازی کارت سوخت برای جلوگیری از قاچاق سوخت، تاکید کرد: انتظار داریم دولت هر چه سریع‌تر کارت سوخت را فعال کند چرا که این امر می‌تواند آمار‌ها را در زمینه مصرف سوخت به روز و دقیق‌تر کند.
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، بیان داشت: همچنین امسال به دولت مجوز دادیم که در شهر‌های مرزی اقدام به فروش سوخت کند نه اینکه دلالان اقدام به این کار کنند این مسئله می‌تواند درآمد‌های ملی را افزایش دهد.
وی بیان کرد: دولت معتقد است میزان سوخت مصرفی در داخل کشور خیلی بالاست ضمن اینکه ما اختیار دادیم تا دولت در این زمینه اقدام کند یعنی مشخص شود سوخت تا چه حد در کشور مصرف می‌شود؛ باید با واسطه‌گران فروش سوخت مقابله کرد.