Skip to Content

آمریکا انتخابی جز خروج از سوریه ندارد

بروجردی مطرح کرد:

علاءالدین بروجردی با اشاره به اینکه آمریکا به عنصر مبارزه با روند صلح جهانی تبدیل شده است، گفت: آمریکا انتخابی جز خروج از سوریه ندارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس تی وی به نقل از خانه ملت، علاءالدین بروجردی در خصوص اظهارات سخنگوی کاخ سفید مبنی اینکه دونالد ترامپ خواهان بازگرداندن نیروهای آمریکایی در اسرع وقت از سوریه است، گفت: آمریکا انتخاب دیگری جز خروج از سوریه ندارد، متاسفانه آمریکا مهمان ناخوانده سوریه بوده و به کشوری اشغالگر تبدیل شده است.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: افکار عمومی دنیا نیز به مخالفت با مواضع و اقدامات آمریکایی‌ها پرداختند زیرا آمریکا به عنصر اساسی در جهت مبارزه و مقابله با روند صلح تبدیل شده است.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، افزود: در حقیقت آمریکایی‌ها به عنصر مخالف صلح مبدل گشته‌اند که اخیرا شتاب قابل توجهی گرفته‌اند، حمایت از تروریست‌ها و رژیم صهیونیستی نیز نشان از این روند دارد.

گفانی است سارا سندرز، سخنگوی کاخ سفید در بیانیه‌ای در واکنش به اظهارات امانوئل ماکرون، رئیس جمهوری فرانسه که مدعی شده ترامپ را قانع کرده تا نیروهای آمریکایی را «برای مدتی طولانی» در سوریه حفظ کند، اعلام کرد، دونالد ترامپ خواهان بازگرداندن نیروهای آمریکایی در اسرع وقت از سوریه است.