Skip to Content

انتقاد حاجی‌دلیگانی از نحوه برخورد با مردم در پرداخت یارانه‌های معیشتی

انتقاد حاجی‌دلیگانی از نحوه برخورد با مردم در پرداخت یارانه‌های معیشتی


یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه با بیان این‌که وزارت رفاه برای دادن یارانه‌های معیشتی به حساب‌های مردم سرک می‌کشد، گفت: این نحوه‌ی برخورد با مردم برای دادن یارانه‌های معیشتی درست نیست چرا مردم را تهدید می‌کنید.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس تی وی حسینعلی حاجی‌دلیگانی در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: وزارت رفاه برای دادن یارانه‌های معیشتی به حساب‌ها سرک می‌کشد که این درست نیست. این وضعیت اقتصاد کشور را دچار کندی می‌کند. این چه روش برخورد با مردم است که آنها را تهدید می‌کنید که اگر موضوع پرداخت نشدن یارانه معیشتی را پیگیری کنند و آنها به این نتیجه رسیده که یارانه معیشتی نباید به این خانوارها تعلق بگیرد بعد از آن یارانه نقدی‌شان را قطع می‌کنیم. این چه طرز گفتار و رفتار با مردمی است که همگی در چند روز گذشته چه‌طور به صحنه آمدند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این‌که این نوع رفتار درست نیست، اضافه کرد: اهانت، افترا و توهین به مردم درست نیست، چرا به کسی که یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان حقوق می‌گیرد می‌گویید که هفت میلیون تومان دریافتی حقوق‌اش است و به همین دلیل یارانه به او تعلق نمی‌گیرد. این دروغ‌ها را از کجا می‌آورید.