Skip to Content

انتقاد نماینده صومعه سرا نسبت به برخورد با لاریجانی در کرج

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه برخورد با رییس مجلس شورای اسلامی در حقیقت برخورد با نمایندگان مجلس است، گفت: هیات رییسه این موضوع را پیگیری کند.

به‌ گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس تی وی، سید کاظم دلخوش، در تذکر شفاهی در جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس، بیان‌ کرد: برخوردی که با روزهای اخیر با رییس مجلس شورای اسلامی شد در شأن مجلس نیست. امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری به شأن مجلس توجه ویژه‌ ای داشتند. در آیات قرآن نیز تذکرات مکرری در خصوص احترام و رعایت ادب مسلمانان آمده است.

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در ادامه اظهار کرد: رییس مجلس شورای اسلامی برای سخنرانی روز ۲۲ بهمن کرج دعوت شده بود ولی برخوردی که با ایشان صورت گرفت، در شأن مجلس نبود. چرا در برابر این برخورد سکوت کردید؟

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از صحبت‌های خود، تصریح کرد: مقام معظم رهبری مسئولان را به رعایت اخلاق و ادب و حفظ وحدت در جامعه دعوت می‌کنند و بر این موضوع تاکید دارند. برخورد با رییس مجلس شورای اسلامی، برخورد با تک تک نمایندگان است. هیات رییسه این موضوع را پیگیری کرده و به مجلس شورای اسلامی گزارش دهد.