بازگشت به صفحه کامل

این مقدار سوال و تذکر به وزیر آموزش و پرورش، در این سالها بی سابقه بوده

این مقدار سوال و تذکر به وزیر آموزش و پرورش، در این سالها بی سابقه بوده


خسروی سهل آبادی با بیان اینکه بی عدالتی های موجود در حق فرهنگیان بیش از حد تحمل آنها شده گفت: در زمینه مطالبات فرهنگیان این حجم تذکرات و سوالات از وزیر آموزش و پرورش تا کنون بی سابقه بوده است.

 

این مقدار سوال و تذکر به وزیر آموزش و پرورش، در این سالها بی سابقه بوده

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس تی وی، ابوالقاسم خسروی سهل آبادی در نشست علنی امروز مجلس در تذکر شفاهی خود خطاب به رئیس جمهور و وزیر آموزش و پرورش گفت: بی عدالتی و عدم پرداخت پاداش فرهنگیان بیش از حد تحمل آنها شده است. سوال فرهنگیان این است چرا در برخی دستگاه های دولتی با حقوق های چند برابر، یک روز پس از بازنشستگی پاداش خدمت آنها پرداخت می شود، اما معلمان با مناعت طبع در برابر خانواده خود به دلیل بی تدبیری شرمنده شده اند.

نماینده مردم تربت حیدریه، مه ولات و زاوه در مجلس افزود: معلمان انتظار پیگیری حق و حقوق شان را از وزیر آموزش و پرورش در هیأت دولت دارند. واقعیت آن است که 4 کارت زرد، سوالات و تذکرات متعدد در مجلس شورای اسلامی به مدیریت آموزش و پرورش در تمام این سالها بی سابقه بوده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به رئیس جمهور، وزیر دادگستری، وزیر اقتصاد امور اقتصادی و دارایی و کشور تذکر داد و افزود: 200 نفر از نمایندگان مجلس رسیدگی به وضعیت 120 هزار سهامدار شرکت پدیده و 30 هزار افراد شاغل در این مجموعه اقتصادی را از شما خواستارند.

خسروی سهل‌آبادی یادآور شد: اما دو سال است افرادی که از این ماجرا آسیب دیده اند در بیمارستان بستری بوده و رنج های بسیار می کشند این رنج ها حاصل عدم درایت دولت و مجلس است.