Skip to Content

بازدیدکمیسیون عمران مجلس از مناطق زلزله زده کرمانشاه

رضایی خبر داد:

رئیس کمیسیون عمران مجلس از بازدید کمیته ای از اعضای کمیسیون متبوعش از مناطق زلزله زده استان کرمانشاه خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس تی وی به نقل از خانه ملت ، محمدرضا رضایی با اشاره به زلزله شب گذشته (21 آبان ماه) استان کرمانشاه که پس لزره آن در سایر استان ها نیز احساس شد، گفت: از تمامی دستگاه های امدادی می خواهیم آنچه در توان دارند برای کمک به مصدومان حادثه در اختیار بگیرند.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، با اشاره به مذاکراتی که از شب گذشته با مسئولان استان های درگیر با زلزله داشته است، افزود: آمار مصدومان و قربانیان این حادثه بالا بوده از این رو امدادرسانی باید با سرعت بیشتری صورت بگیرد.

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از همه دستگاه ها از جمله نیروهای نظامی و بسیج می خواهیم برای کمک به مصدومان حادثه شتافته تا از افزایش تعداد قربانیان کاسته شود.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اعزام کمیته ای از کمیسیون عمران مجلس و همچنین شوراها و امور داخلی کشور به مناطق زلزله زده، گفت: برای بررسی میدانی عمق حادثه و همچنین نحوه خدمت رسانی دستگاه های امدادی فردا سه شنبه (23 آبان ماه) بازدیدی از مناطق زلزله زده خواهیم داشت.

گفتنی است؛ شب گذشته زلزله ای به بزرگی 7.3 ریشتری برخی از استان های کشور را به لرزه درآورد که در پی آن بیش از 140 نفر از هموطنانمان کشته شدند.