بازگشت به صفحه کامل

برای برون از رکود، نیازمند برنامه ریزی دولت هستیم

برای برون از رکود، نیازمند برنامه ریزی دولت هستیم


برای برون از رکود، نیازمند برنامه ریزی دولت هستیم

 

نماینده اصفهان در مجلس با اشاره به اینکه باید با سیاست های استکباری آمریکا مقابله کرد خطاب به رئیس جمهور کشورمان گفت: مراقب باشید تا با اقدامات خود در کشورهای ایتالیا و فرانسه شغل ایجاد نکنید و به جای آن، بیکاری در کشور خودمان افزایش پیدا کند.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس تی وی، احمد سالک کاشانی در نشست علنی امروز طی تذکری شفاهی با بیان اینکه از دستگاه‌های نظارتی از جمله شورای نگهبان که مر قانون را عمل می‌کنند بخصوص آقای جنتی به عنوان مظلوم انقلاب اسلامی قدردانی می‌کنم، اظهار داشت: آقای رئیس جمهور! همانطور که باید با سیاست‌های استکباری آمریکا مقابله کرد، اما بایستی برای برون رفت از رکود نیابتی نیز برنامه‌ریزی شود.

نماینده مردم اصفهان در مجلس با ذکر این نکته که چرا امروز از توان داخل استفاده نمی‌شود، خطاب به رئیس جمهور تاکید کرد: باید مراقب باشید تا با اقدامات خود در کشورهای ایتالیا و فرانسه شغل ایجاد نکنید و به جای آن، بیکاری در کشور خودمان افزایش پیدا کند.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس در ادامه تصریح کرد: آقای رئیس جمهور متأسفانه نسبت به مقوله فرهنگ دینی در لایحه احکام دائمی بودجه سال 95 بی توجهی شده است. این در حالی است که از کل بودجه کشور تنها 4 درصد به بخش های فرهنگی اختصاص دارد. که در سال های اخیر شاهد رشد روزافزون آسیب های فرهنگی در کشور بوده ایم.

وی همچنین تآکید کرد: بیکاری تحصیلکرده ها و مشکلات معیشتی بازنشستگان و جانبازان از معضلات مهمی است که باید به آن توجه شود.