بازگشت به صفحه کامل

برجام بستر نفوذ سلطه را فراهم نموده است

برجام بستر نفوذ سلطه را فراهم نموده است


احمد سالک کاشانی نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی در صحن علنی امروز (4آبان) نامه مقام معظم رهبری درباره اجرای برجام را فصل‌الخطاب خواند و اظهار داشت: دولت باید طبق آن عمل کند.

وی خطاب به وزیر امور خارجه خاطرنشان کرد: برجام بستر نفوذ سلطه را فراهم نموده است و من و آقای حاجی‌دلیگانی نماینده شاهین‌شهر راجع به حضور جک‌استرو در اصفهان و شاهین‌شهر که موجبات نگرانی مردم این دو منطقه را فراهم کرده است تذکر می‌دهم. اینها عناصر فتنه بزرگ‌تر در ایران هستند و از زمانی که لانه جاسوسی انگلستان در تهران باز شد پای جاسوسان در لایه‌های فرهنگی، سیاسی و اقتصادی برای نفوذ باز شده است.

سالک کاشانی در تذکر دیگری به رئیس‌جمهور به مسئله رکود در کشور اشاره کرد و گفت: مسأله رکود اقتصادی یعنی توقف اقتصاد که همین امر باعث شده کارخانه ها تعطیل و کارگران بیکار شوند که در یک رقم 700 نفر از کارگران یک کارخانه اخراج شده اند که این موضوع معضلات اجتماعی را دامن می زند.

وی با تاکید براینکه ما بیش از اینکه گرفتار تحریم بیرون باشیم گرفتار خودتحریمی‌های درون تشکیلاتی نظام هستیم، بیان داشت: بانک‌ها، مالیات‌ها و بیمه از این جمله‌اند. از طرفی گره زدن رکود با لغو تحریم‌ها اشتباهی بزرگ بود. در صورتی که باید اقتصاد مقاومتی احیا شود .