Skip to Content

بررسی گزارش دیوان محاسبات از عملکرد وزارت نیرو در کمیسیون کشاورزی

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی از بررسی گزارش دیوان محاسبات از عملکرد وزارت نیرو در حوزه سدسازی و حقابه رودخانه‌ها در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس تی وی به نقل از ایسنا، علی ابراهیمی ضمن تشریح جلسه امروز کمیسیون، بیان کرد: در جلسه امروز با حضور مسئولان وزارت نیرو گزارش دیوان محاسبات از عملکرد وزارت نیرو در حوزه سدسازی و حقابه رودخانه‌ها مورد بررسی قرار گرفت. نمایندگان نیز در این زمینه نظرات خود را مطرح کردند و وزارت نیرو نیز پاسخگو بود.

وی در ادامه گفت: قرار شد که گروه سه نفره مستندات پاسخ‌های داده شده از سوی وزارت نیرو را با گزارش دیوان محاسبات ارزیابی کند.

نماینده مردم شازند در مجلس بیان کرد: دیوان محاسبات گزارشات را عمدتا از بعد رعایت قوانین و الزامات بودجه‌ای تاکنون داده بود اما این دفعه گزارش نسبتا بهتری را از دید من ارائه کرده بود.

وی در پایان گفت: متاسفانه گزارش دیوان محاسبات با تاخیر به کمیسیون می‌آید و عمدتا بعد از گذشت یک الی دو سال پس از واقعه ارائه می‌شود. با اینکه راه و چاه را به ما نشان می‌دهد اما در بعضی از موارد فرصت از دست رفته است.