Skip to Content

بررسی گزارش زمین‌خواری در هیئت رئیسه کمیسیون اصل ۹۰

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس گفت: گزارش پرونده زمین‌خواری در هیئت رئیسه کمیسیون اصل ۹۰ مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد تا بعد از نهایی شدن، گزارش در کمیسیون برای قرائت در صحن علنی مجلس به هیئت رئیسه تقدیم شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس تی وی به نقل از فارس، ولی داداشی نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست امروز هیئت رئیسه کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: در نشست امروز هیئت رئیسه گزارش کمیته اقتصادی در مورد زمین‌خواری مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی ادامه داد: در این جلسه مقرر شد تا در روز چهارشنبه هفته جاری نشست کمیسیون با حضور همه اعضا برگزار و گزارش پرونده زمین‌خواری مورد بحث و بررسی قرار گیرد و نمایندگان نقطه نظرات خود را در این زمینه مطرح کنند.

سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس اظهار داشت: گزارش پرونده زمین‌خواری پس از بررسی در کمیسیون و جمع‌بندی در خصوص آن به هیئت رئیسه مجلس تقدیم می‌شود تا در صحن علنی مجلس قرائت شود.

داداشی در پایان با امتناع از ارائه هرگونه توضیح در خصوص جزئیات این گزارش تنها به این نکته اشاره کرد که زمین‌خواری در کشور روندی روبه کاهش دارد و اراضی ملی از زمین‌خواران در حال پس گرفتن است.