Skip to Content

بی توجهی سران‌قوا به نامه کمیسیون برجام

بی توجهی سران‌قوا به نامه کمیسیون برجام


نقوی حسینی:

بی توجهی سران‌قوا به نامه کمیسیون برجام

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس تی وی به نقل از خبرگزاری مهر، سید حسین نقوی حسینی از تدوین دو گزارش در کمیسیون برجام خبر داد.
نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: یک گزارش مفصل درباره جمع‌بندی بررسی‌های کمیسیون در خصوص برجام که شاید حدود هزار صفحه باشد، برای سران قوا ارسال می‌شود.
سخنگوی کمیسیون برجام تصریح کرد: گزارش دیگری نیز که در حدود ۲۰ صفحه تدوین خواهد شد، برای ارائه به صحن علنی مجلس آماده می‌شود.
نقوی حسینی در تشریح محورهای اصلی این گزارش مختصر گفت: در ابتدای این گزارش مقدمه‌ای خواهد آمد و بعد از آن تهدیدها و فرصت‌های برجام در حوزه‌های مختلف نظامی، دفاعی، امنیتی، اقتصادی و تحریم‌ها تدوین می‌شود.
وی ادامه داد: در پایان گزارش نیز پیشنهادات کمیسیون در خصوص برجام ارائه می‌شود که امکان دارد این پیشنهادات ارائه طرح دوفوریتی نیز باشد.
نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی در خصوص پاسخ سران قوا به نامه رئیس کمیسیون برجام برای برگزاری جلسه مشترک با کمیسیون، گفت: هیچ‌کدام از سران قوا تاکنون به نامه کمیسیون برجام پاسخ نداده‌اند و هنوز وقت دیدار با رئیس‌ قوه مقننه نیز تنظیم نشده است.