Skip to Content

تبريك ابوترابي فرد به رسانه ملی به خاطرداشتن خبرنگاران فداكار و هوشمند

نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی گفت: امروز شاهد حضور خبرنگاران فداکار ،ایثارگر و ثابت قدم در عرصه مبارزه با دشمن هستیم .

تبريك ابوترابي فرد به رسانه ملی به خاطرداشتن خبرنگاران فداكار و هوشمند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس تی وی، محمد حسن ابوترابی فرد در مصاحبه  با خبرگزاری صدا وسیما گفت : ما در دوران دفاع مقدس شاهد بودیم که خبرنگاران مجاهد وفداکار نقش تعیین کننده ای در پیروزی رزمندگان اسلام و به تصویر کشیدن جنایات دشمن و نیز دلاوری های رزمندگان عزیز داشتند .
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی درباره حسینی خبرنگار مجروح شده صداوسیما در دمشق،‌به حضور در جبهه های نبرد دوران دفاع مقدس اشاره کرد و گفت : وی در آن زمان به عنوان یک رزمنده مجاهد و فداکار ایفای نقش کرد وبیش از یکسال اخیر هم در کشور سوریه جنایات گروه های تکفیری و تروریستی را به تصویر کشید.
ابوترابی فرد ادامه داد : این خبرنگار تکیه گاهی برای مردم مظلوم، مسلمان وستمدیده سوریه بود و به عنوان یک عنصر هوشمند و فداکار ایفای نقش کرد .
وی تاکید کرد : این خبرنگار ایثارگرامروز هم از این ایثار و فداکاری خود در راه خدای متعال و مقاومت و برای پاسداری از حریم ملت مسلمان و مظلوم سوریه بسیار خوشحال است و به این فداکاریش مباهات می کند .
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی اضافه کرد : بنده لازم می دانم به جامعه خبرنگاران کشور و به رسانه ملی که چنین شخصیت های فداکار ، ایثارگر و هوشمندی در اختیار دارد تبریک بگویم .
وی در پایان افزود : امیدوارم ملت بزرگ ایران به زودی شاهد پیروزی مسلمانان جهان به ویژه مردم مظلوم سوریه ، یمن ، پاکستان ، افغانستان ، فلسطین و سراسر جهان اسلام باشند .