Skip to Content

تصویب لایحه معافیت مالیات بر ارزش افزوده نهاده‌های بخش تولید و فرآوری محصولات کشاورزی

سخنگوی کمیسیون کشاورزی، گفت: لایحه معافیت مالیات بر ارزش افزوده تمامی نهاده‌های بخش تولید و فرآوری محصولات کشاورزی در کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی تصویب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس تی وی به نقل از خانه ملت، علی محمدشاعری در تشریح نشست صبح امروز (سه‌شنبه 23آبان‌ماه) کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی، اظهار داشت: در جلسه امروز دو دستور کار مطرح شد که دستور کار اول درخصوص لایحه حفاظت از منابع ژنتیکی اعاده شده از سوی شورای نگهبان بود.

سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب و مابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در این جلسه نماینده شورای نگهبان حضور داشت و ایرادات لایحه حفاظت از منابع ژنتیکی برطرف شد، گفت: دومین دستور کار جلسه درخصوص معافیت‌های مالیات بر ارزش افزوده بود که در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفته شد.

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه این لایحه در خصوص معافیت مالیات بر ارزش افزوده ارزه تمامی نهاده‌های بخش تولیدات کشاورزی و فرآیند بعد از تولید محصولات مانند سم، کود،بذر، ماشی‌آلات فرآوری محصولات  و کالاهای سرمایه‌ای است، ادامه داد: مقرر شد که این لایحه در صحن ارائه و تصمیمات لازم گرفته شود.

 

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در پایان، خاطرنشان کرد: لایحه معافیت مالیات بر ارزش افزوده تمامی نهاده‌های بخش تولید و فرآوری محصولات کشاورزی در کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی تصویب شد