Skip to Content

توضیح قاضی پور درباره درگیری با یک خبرنگار در مجلس

توضیح قاضی پور درباره درگیری با یک خبرنگار در مجلس


نماینده مردم ارومیه در مجلس، توضیحاتی درباره رفتار و برخوردش با یک خبرنگار در راهروی مجلس ارائه کرد.

به گزارش مجلس تی وی ؛ نادر قاضی پور طی توضیحاتی نسبت به اتفاقاتی که پس از جلسه علنی روز یکشنبه (7/6/95) در راهروهای خانه ملت بین او و یکی از خبرنگاران رخ داده بود گفت: این توضیح ضروری است که بنده به واسطه پیگیری های مستمر مسائل و مشکلات مردم از کار روزانه و صحن علنی مجلس به سوی دفتر راهی بودم و با سرعت می رفتم ؛ قاضی پور ادامه داد: چند خبرنگار محترم در بین راه سوالاتی از بنده مطرح کردند و پاسخ آنان را دادم. اما یکی از خبرنگارهای عزیز با سماجت سوال های بدی از من می کرد که من سعی کردم با شوخی، عکس العمل نشان دهم تا با سرعت به ملاقات مردمی برسم که ناخوشایند بود و من مثل تراکتور از هر چه سر راهم بود رد می شدم.

نماینده مردم ارومیه با بیان اینکه من همواره برای اصحاب رسانه و خبرنگاران احترام خاصی قائلم افزود: همواره مشکلات آنها از قبیل مسکن، وام، بیمه و .. آنها را شدیدا پیگیری کردم و می کنم و مدافع گردش آزاد اطلاعات و  تلاش خبرنگاران در این عرصه بوده و خواهم بود
این نماینده تصریح کرد: از دوستان بسیار خوب مجلس هم از همه لطف به بنده کردن کمال تشکر را دارم.
مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس در پاسخ به این تذکر گفت: اتفاقی که افتاد ناخوشایند بود اما باید سعی شود هم شأن نماینده و هم حقوق خبرنگار رعایت شود.