Skip to Content
بازگشت به صفحه کامل

توفیقات دیپلماسی سیاسی نباید تحت تأثیر افراطی گری قرار گیرد

توفیقات دیپلماسی سیاسی نباید تحت تأثیر افراطی گری قرار گیرد


پیرموذن:

توفیقات دیپلماسی سیاسی نباید تحت تأثیر افراطی گری قرار گیرد

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی، ضمن محکوم کردن شهادت شیخ نمر و تروریسم پروری توسط آل سعود، خواستار برخورد مسئولان با حرکات فراقانونی و افراطی گری در جامعه شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس تی وی، کمال الدین پیرموذن در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی تذکر شفاهی بر ضرورت توجه موثر به معیشت، امید، آرامش و رشد اقتصادی کشور تاکید کرد و گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی تصمیمات ظالمانه مجلسیان آمریکا علیه ایرانیان، شهادت روحانی شیعه و تروریسم پروری توسط زمامداران دیکتاتور عربستان را محکوم می‌کنند.

نماینده مردم اردبیل، نیر و نمین در مجلس ادامه داد: قطعا باید تمهیداتی اندیشیده شود که با حرکات فراقانونی، افراطی مانند حمله به سفارت عربستان جلوی پرواز بلند و اوج گیری کشور با دو پال پرتوان یعنی سردار سلیمانی بال سخت افزاری نظام و دکتر ظریف بال نرم افزاری نظام گرفته نشود. از این رو من تقاضای رسیدگی قاطعانه و فوری به این پرونده دارم زیرا نباید گذاشته شود که بر روی توفیقات دیپلماسی سیاسی و اقتصادی کشور اینگونه اقدامات آسیب وارد کند.

وی همچنین بر لزوم تسریع در تعیین تکلیف لوایح مناطق آزاد ویژه اقتصادی کشور در مجلس تاکید کرد و گفت: این لوایح نقش برجسته‌ای در افزایش سرمایه‌گذاری و ایجاد ظرفیت‌های شغلی برای جوانان بیکار دارد.

 

همچنین عیسی امامی عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه و بودجه مجلس نیز در همین رابطه طی تذکری خطاب به هیات رئیسه خاطرنشان کرد: لایحه مناطق آزاد در صحن علنی رأی آورد و در کمیسیون مربوطه بررسی شد، لذا لازم است هرچه سریع‌تر در صحن علنی نیز بررسی شود.