Skip to Content

حضور پرشور مردم در انتخابات باعث یأس دشمنان می شود

حضور پرشور مردم در انتخابات باعث یأس دشمنان می شود


رئیس کمیسیون قضایی مجلس گفت: مردم با حضور پرشور در انتخابات ضمن خنثی کردن توطئه‌های دشمن با مشورت گرفتن از صاحب‌نظران به فرد اصلح رأی دهند تا ما شاهد مجلسی قوی و مؤثر در دور یازدهم باشیم.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس تی وی به نقل از فارس؛ اللهیار ملکشاهی نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر حضور پرشور مردم در انتخابات گفت: حضور مردم در انتخابات به ویژه در انتخابات مجلس، نماد اصلی دموکراسی در ایران و مردم‌سالاری دینی است. یکی از دلایل اصلی انقلاب اسلامی ما به این خاطر شکل گرفت که مردم در سرنوشت خود دخیل باشند.

وی افزود: همیشه دشمنان ما به حضور مردم در انتخابات نگاه می‌کنند و اگر این حضور پررنگ باشد که همیشه هم اینگونه بوده، موجب یأس آنها را فراهم می‌کند و مدتها در لاک خودشان فرو می‌روند، حتی نمی‌توانند توطئه‌ای را هم طراحی کنند. 

رئیس کمیسیون قضایی مجلس اظهار داشت: خواهش ما از همه ملت ایران این است که همه در انتخابات شرکت کنند و ما شاهد انتخاباتی پرشور و دشمن‌شکن باشیم. 

ملکشاهی خاطرنشان کرد: برای تشکیل یک مجلس قوی و تأثیرگذار در طراز جمهوری اسلامی، باید دقت لازم را داشت تا نمایندگان اصلح انتخاب شوند. 

وی افزود: مردم از افراد کارشناس و صاحب نظر برای رأی دادن مشورت بگیرند تا با رأی آگاهانه‌ای که می‌دهند باعث شود مجلسی تشکیل شود که بتواند تغییرات مثبت را در کشور ایجاد کند.