Skip to Content

حل مشکلات نیازمند شفاف شدن حسابها و عمل به قانون

نوروزی:

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس گفت: خوشحالی‌های ترامپ از ناآرامی‌ها نشان‌دهنده طرح‌‌‌‌هایی برای ضربه زدن به ایران است 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس تی وی به نقل از تسنیم؛ حجت‌الاسلام حسن نوروزی سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنرانی اخیر مقام معظم رهبری درباره دخالت کشور‌های بیگانه در ناآرامی‌های اخیر، گفت: مسئولان آمریکا، رژیم صهیونیستی و وهابیت هیچگاه وجود کشور مستقل و مقتدری به نام جمهوری اسلامی ایران را برنمی‌تابند.

وی افزود: این کشور‌ها در 39 سال گذشته همواره برای کشور ما مشکلاتی را به‌وجود آورده و در صدد تضعیف جمهوری اسلامی ایران بوده‌اند.

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس تصریح کرد: این کشور‌ها در جنگ ما با حزب بعث صدامی و همچنین شکل‌گیری و اغتشاشات گوناگون طالبان در افغانستان، النصره در سوریه و همچنین داعش در عراق همواره به صورت مستقیم و غیر مستقیم نقش‌آفرینی و مداخله داشته‌اند.

حجت‌الاسلام نوروزی با بیان اینکه دشمنان ما همواره طرح‌ها و برنامه‌هایی برای ضربه زدن به ایران دارند، ادامه داد: نوع مصاحبه‌ها ،خوشحالی‌های و مداخلات ترامپ، نتانیاهو و حکام آل‌سعود درباره اغتشاشات اخیر کشور بیانگر همین امر است.

نماینده مردم رباط کریم در مجلس با تأکید بر اینکه ما دشمن داریم و دشمنان هم در پی‌ ضربه زدن به ایران هستند و از مشکلات به‌وجود آمده برای ما خوشحالی می‌کنند، گفت: برای حل مشکلات کشور، باید مسئولیت‌ها را مقتدر، عمل به قانون را قطعی و حساب‌ها مشخص و شفاف شود تا دشمنان فرصت مداخله در امور کشور را نداشته باشند.