Skip to Content

حمایت فراکسیون مستقلین ولایی از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی گفت: ترامپ با قرار دادن سپاه در لیست تروریست ها منطقه را به سمت ناآرامی هدایت کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس تی وی ، غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در نشست علنی امروز (سه شنبه، 20 فروردین ماه) مجلس شورای اسلامی، با اشاره به قرار گرفتن نام سپاه پاسداران در لیست تروریستی توسط آمریکا، گفت: این اقدام، اقدامی جاهلانه بود و ترامپ با این اقدام منطقه را به سمت ناآرامی هدایت کرد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی افزود: این تصمیم ناشیانه آمریکا ناشی از عدم شناخت ملت غیور ایران است، دولت آمریکا عامل نابودی کشورهای منطقه مانند عراق، افغانستان و یمن است و نمی تواند با این بازی ها بر اقدامات خود سرپوش گذارد.

وی با بیان اینکه آمریکا، داعش را که سردسته تروریست ها بود ایجاد کرد، اظهار کرد: تروریست اسرائیل و دولت وهابی سعودی است، تروریست آمریکاست که هواپیمای مسافربری ایران را سرنگون کرده و مردم بی گناه ما را در خلیج فارس غرق کرد و به فرمانده خود مدال داد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: اگرچه ممکن است ما در داخل در انجام امور اختلاف سلیقه داشته باشیم اما سبزپوشی امروز نمایندگان نشان دهنده این است که همه برای حفظ نظام جمهوری اسلامی ایران تمام تلاش خود را به کار می بریم.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ما زیر چتر بزرگ ولایت، حفظ نظام جمهوری اسلامی ایران را تعقیب می کنیم، تصریح کرد: براساس اصول متعدد جمهوری اسلامی ایران حافظ نظام و انقلاب سپاه پاسداران است و ملت ایران تا آخرین قطره خون خود از سپاه پشتیبانی می کند.

نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی با بیان اینکه امروز مردم برای حمایت از سپاه همه پاسدار هستند، گفت: توفیق حضور در 8 سال جبهه جنگ را داشتم و در 20 بهمن 1366 در شلمچه مجروح شدم، هنوز ترکش آمریکا در کمرم است و 70 درصد سلامتی خود را تقدیم نظام جمهوری اسلامی ایران کردم با این حال بنده و 400 هزار جانباز آماده ایم تا آخرین قطره خون خود را با افتخار تقدیم انقلاب کنیم.

جعفرزاده اظهار کرد: امروز همه پاسدار هستیم و زیر چتر بزرگ ولایت از این انقلاب و سپاه حمایت می کنیم. ترامپ بداند با این اقدام ابلهانه نمی تواند مردم ایران را خسته کند بلکه اتحاد، استحکام، وفاق و همدلی مردم بیشتر شده و بهتر پای این نظام می ایستند.

 

نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی، گفت: آمریکا نمی تواند ارتشی را که به سیل زده ها خدمت می کند تروریست خطاب کند، سپاه ارتشی انقلابی و مردم است و این ملت تا آخرین قطره خود به پای آن می ایستد.