Skip to Content

حمایت فراکسیون ولایی از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

عضو فراکسیون ولایی مجلس با بیان اینکه تا انقلاب پابرجاست، سپاه نیز پابرجا خواهد بود، گفت: ملت ایران و مجلس سبزپوش پشت نیروهای مسلح و سپاه هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس تی وی، احمد سالک کاشانی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه 20 فروردین ماه) مجلس شورای اسلامی گفت: باید در این لحظه اعلام کنیم که ما متکی به اصولی در نظام جمهوری اسلامی ایران مانند بند (ج) اصل (3) و (2) و (152) قانون اساسی و ذیل (154) قانون اساسی هستیم؛ بر اساس اصل (150) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که در نخستین روزهای پیروزی این انقلاب تشکیل شد، برای ادامه نقش خود در نگهبانی از انقلاب و دستاوردهای آن پابرجا می‌ماند. حدود وظایف و قلمرو مسئولیت این سپاه در رابطه با وظایف و قلمرو مسئولیت نیروهای مسلح دیگر با تأکید بر همکاری و هماهنگی برادرانه میان آنها به‌وسیله قانون تعیین می‌شود.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اگر دیروز دو قطبی شرق و غرب بود، امروز اسلام و استکبار جهانی است، اسلام پیروز خواهد شد و شاهد حکومت حضرت عدل مهدی موعود خواهیم بود.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی امروز در جهان پابرجا است، تصریح کرد: تا انقلاب پابرجا است، سپاه نیز پابرجا خواهد بود؛ من عضو سپاه  و 8 سال در جبهه بودم و افتخار خدمت در لباس سپاه را دارم.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه ملت ایران و مجلس سبزپوش پشت نیروهای مسلح به ویژه سپاه هستند، گفت: آقای ترامپ و سران سلطه اگر فکر می‌کنید در روز پاسدار با تروریست خواندن سپاه می‌خواهید اختلاف و تفرقه در میان ما بیاندازید، غلط و خطای بزرگی است و کور خوانده‌اید، زیرا بسیج غیور ما و نیروهای مسلح و مردمی پشت سپاه هستند.

سالک کاشانی افزود: آمریکا اعلام جنگ غیررسمی با جمهوری اسلامی کرده و بداند سرباز‌های آمریکا در منطقه به ویژه فرماندهی هیچ امنیتی نخواهند داشت و آمریکا با قدرتی جهانی از روی عجز و ناتوانی دست به چنین اقداماتی می‌زند.

عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: آمریکا 40 سال است که ما را تحریم کرده است و لیستی را در 22 محور تهیه کردند که اعلام کنند جنایات آمریکایی در طول 40 سال بر جمهوری اسلامی چگونه بوده است و آخرین حماقت آنها این بوده که حتی جلوی کمک به سیل‌زدگان را گرفته و این نهایت بدبختی است