Skip to Content

درخواست تداوم پخش برنامه های رادیو اربعین در سالهای آینده

درخواست تداوم پخش برنامه های رادیو اربعین در سالهای آینده


نماینده ارومیه در مجلس خواستار تداوم برنامه های رادیو اربعین در سال های آینده  شد تا مردم بتوانند لحظه به لحظه در جریان برگزاری راهپیمایی باشکوه اربعین باشند.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس تی وی ؛ نادر قاضی پور نماینده مردم ارومیه در مجلس درباره پوشش برنامه های رادیو اربعین در ماههای محرم و صفر گفت: از صدا و سیمای جمهوری اسلامی که باعث شد مراسم جهانی اربعین، باشکوه تر برگزار و اخبار آن به بهترین نحو منعکس و به گوش ملت بزرگ اسلامی و جهانیان برسد تشکر می کنم.

نماینده مردم ارومیه در مجلس افزود: برنامه های این رادیو برای اطلاع مردم از اوضاع و احوال راهپیمایی و زوار و عملکرد مسئولین بسیار مناسب بود و لازم است در سال های آینده نیز برنامه های آن تداوم داشته باشد.

وی افزود: از نحوه برگزاری مراسم راهپیمایی اربعین انتقاداتی نیز شده که لازم است رسانه ملی این انتقادات را به گوش مسئولان برساند.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در مورد پوشش برنامه های تلویزیونی در محرم و صفر گفت: عزاداری های تاسوعا و عاشورا که از شبکه های استانی به صورت مستقیم پخش شد را تمام شبکه های جهانی نگاه می کنند و این نشان دهنده رونق اسلام بود. از رسانه ملی که هیأتهای عزاداری و مراسم مذهبی را لحظه به لحظه از سراسر ایران پخش می کرد نیز تشکر می شود.