Skip to Content

دستگاههای اجرایی آغازگر مبارزه با مفسدان اقتصادی باشند

دستگاههای اجرایی آغازگر مبارزه با مفسدان اقتصادی باشند


نایب رئیس مجلس  تاکید کرد: نباید مبارزه با مفسدان الزاماً بر عهده قوه قضاییه باشد و هر مسئولی در حیطه خودش باید مبارزه با فاسد را آغاز کند.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس تی وی به نقل از میزان؛ عبدالرضا مصری گفت: رویکرد جدید قوه قضائیه به ریاست آیت‌الله رئیسی جرقه امیدی در کشور ایجاد کرده است.

وی با بیان اینکه رویکرد این قوه باعث شده تا  با مفسدان «برخورد» صورت گیرد و محرومین و فقرا مورد اکرام قرار گیرند، بیان داشت: ما فقط برای این توفیق می‌توانیم دعا کنیم؛ مسئولان قوه قضائیه باید بدانند که در حال حاضر بهترین اقدامات را برای کشور انجام می‌دهند.

نائب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: امیدواریم قوای دیگر هم همین رویکرد را در پیش بگیرند و منتظر نباشند که مشکلاتی در بخش‌هایی ایجاد شود و نهایتا قوه قضاییه به آن ورود کند.

مصری تصریح کرد: بنده معتقدم هر فرد و مسئول در حیطه خودش باید مبارزه با فساد را آغاز کند. نباید مبارزه با مفسدان الزاماً بر عهده قوه قضاییه باشد چرا که همه دستگاه‌های اجرایی حراست و بازرسی دارند و باید خودشان به حساب این امور برسند آنهم قبل از اینکه قوه قضائیه به این امور رسیدگی کند.