Skip to Content
بازگشت به صفحه کامل

دلخوش نماینده صومعه سرا: ​تذکرهای زیاد مجلس به خاطر بی‌توجهی برخی وزرا به خانه ملت است

دلخوش نماینده صومعه سرا: ​تذکرهای زیاد مجلس به خاطر بی‌توجهی برخی وزرا به خانه ملت است


Loading the player...

دانلود

نماینده صومعه سرا گفت: امیدواریم که وزرای پیشنهادی در طول دوره مسئولیت خود همواره به مجلس توجه داشته باشند نه اینکه در بین راه مسیر خود را بروند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس تی وی به نقل از ایسنا، سید کاظم دلخوش در نطق میان‌دستور امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از مجلس شورای اسلامی که با رای قاطع خود در ارتباط با طرح مقابله با ماجراجویی‌های ترورستی آمریکا در منطقه رای بسیار خوبی دادند، گفت: امیدواریم که این درس بسیار خوبی برای افراد نادانی مثل ترامپ که در دنیای استعمار که در خیانت در ملت‌ها از هیچ کوششی دریغ ندارند، باشد.

وی با اشاره به معرفی کابینه دولت خاطر نشان کرد: امروز چشم جهان اسلام به مجلس، دولت و ملت ما است. خواهش من از دولت محترم این است که در ارتباط با وزرایی که انتخاب کردند توجه بیشتری را مبذول کنند و قطعا مجلس با شناختی که دارد همچنین با نشست‌هایی که با وزرای پیشنهادی می‌گذارد، وزرایی کاردان و عملگرا را انتخاب کنند.

این نماینده مجلس با بیان اینکه در بین وزرای معرفی شده از سوی دولت، افرادی کاردان وجود دارند افزود: از آقای روحانی تشکر می‌کنیم و امیدوار هستیم این تلاشهای آنها در آینده بتواند به پیشبرد اهداف اسلامی کشورمان کمک کند.

وی ادامه داد: امیدوار هستیم وزرایی که ضعف دارند یا خودشان آنها را برطرف کنند یا مجلس در این رابطه اقدامات لازم را انجام می دهند. متاسفانه دیده شده که برخی وزارتخانه‌ها با گذشت مدت زمانی راه خود را رفته و توجهی به خانه ملت ندارند و اینکه در مواقعی تذکرها زیاد است به خاطر بی توجهی آنها در بین راه به خانه ملت است.

دلخوش ضمن قدردانی از وزارت اطلاعات و سربازان امام زمان گفت: از وزیر پیشنهادی گله‌هایی دارم. امروز فضای حاکم به سمت تخریب و توهین به ملت پیش می‌رود و ان‌شاءالله توجه بیشتری به این مسائل بشود و با افرادی که زمینه‌های فساد را ایجاد کرده و با آبروی مردم بازی می‌کنند برخورد شود.