Skip to Content
بازگشت به صفحه کامل

رسیدگی به اموال مسئولین در دستور کار قوه قضائیه قرار گیرد

نوروزی؛

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس گفت: اقدامات آقای رئیسی در برخورد با مفاسد موجب استحکام نظام و افزایش اعتماد عمومی به مسئولان می‌شود و تقویت پایه‌های نظام قضایی از دیگر ثمرات آن است.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس تی وی به نقل از فارس؛ حجت‌الاسلام حسن نوروزی نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی با تقدیر از اقدامات قوه قضائیه در برخورد با مفاسد اقتصادی‌، گفت: بنده به عنوان یک حقوقدان این نوع برخوردهای آقای رئیسی در قوه قضائیه را با مفسدین اقتصادی باعث استحکام نظام می‌دانم.

وی افزود: جدیت آقای رئیسی در برخورد با مفسدین اقتصادی موجب تقویت نظام قضایی می‌شود و خواسته ملت ما هم شفافیت در برخورد با فساد و جلوگیری از اصراف‌ها و تبذیرها است که این مسئله توسط آقای رئیسی پیگیری می‌شود.

نوروزی اظهار داشت: امیدواریم آقای رئیسی رسیدگی به اموال مسئولین را هم در دستور کار قرار دهند و شعب مربوط به این موضوع را مشخص و کار را در این زمینه آغاز کنند.

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس در پایان گفت: این قبیل اقدامات رئیس دستگاه قضا در برخورد با مفاسد موجب افزایش اعتماد مردم نسبت به مسئولین و نظام می‌شود و ما شاهد امیدواری مردم در برخورد دستگاه قضا با مفسدین اقتصادی هستیم.