Skip to Content

روایت جلسه کمیسیون امنیت ملی با وزیرامور خارجه در برنامه خانه ملت

Loading the player...

دانلود

کمیسیون امنیت ملی با وزیر امور خارجه جلسه ای برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان برگزار کرد که برنامه خانه ملت به آن می پردازد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس تی وی ، برنامه خانه ملت مانند هفته های گذشته رخدادها، حاشیه ها  واخبار مجلسی را برای مخاطبان خود آماده پخش کرده است.
موضوعات مطروحه در کمیسیون امنیت ملی دارای اهمیت بالایی است و وزیر امور خارجه گاهی در جلسات این کمیسیون برای پاسخ به سوالات نمایندگان حضوی میابد. هفته گذشته نیز محمد جواد ظریف میهمان این کمیسیون بود. حال و هوای جلسه نشان میداد که نمایندگان از پاسخ های وزیر امور خارجه قانع نشدند و احتمال حضور وی در صحن علنی مجلس قوت گرفت. توضیحات نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی درباره محتوای این جلسه به برنامه خانه ملت می دهد که در ادامه برنامه می توانید ببینید.
یکی از بخش های مهم برنامه خانه ملت، بررسی عملکرد نمایندگان مجلس بر زندگی روزمره مردم است. این هفته دوربین خانه ملت به صومعه سرا یکی از شهرهای استان گیلان رفت تا گوشه هایی ازمطالبات مردمی و تاثیر فعالیت نمایندگان و مصوبات مجلس بر این شهرو مردم را به تصویر در آورد. توضیحات کاظم دلخوش نماینده صومعه سرا در مجلس درباره طرح ها و مسائل و مشکلات مردم و اقداماتی که برای رفع آنها صورت گرفته را می توانید در ادامه این برنامه ببیند.
صنعت گردشگری از جمله صنایع درآمد زا در دنیای امروز است. ایران با سابقه چندهزار ساله جزو کشورهای تاریخی دنیاست که می تواند در جذب توریست موثر باشد. بیستون، چغاززنبیل پاسارگاد و تخت جمیشید و بسیاری نقاط دیدنی دیگر ایران است. اما در شرایط امروز تعداد گردشگران به ایران بسیار پایین است. در یکسال و نیم گذشته تعویض سه باره رئیس سازمان میراث فرهنگی و صنایع دستی نشانه ناپایداری این سازمان است. در جلسه معارفه با رئیس جدید این سازمان در کمیسیون فرهنگی حرفها، نظرات و پیشنهاداتی مطرح شد که بخش هایی از آن در برنامه خانه ملت به تصویر در آمده است. وکیلی نماینده تهران وحجت الاسلام سالک نماینده اصفهان از اعضای کمیسیون فرهنگی نظرات خود را درباره حوزه های مختلف گردشگری  و مسائل فرهنگی آن با برنامه خانه ملت مطرح کردند که در انتهای برنامه می توانید آنرا ببینید.
برنامه خانه ملت روزهای پنجشنبه بعد از خبر ساعت 14 از شبکه یک سیما پخش می شود.