Skip to Content
بازگشت به صفحه کامل

شبکه آموزش در ایام کرونا با قدرت وارد عمل شد

شبکه آموزش در ایام کرونا با قدرت وارد عمل شد


 حاجی‌بابایی گفت: با وضع کرونایی کشور که همه مردم در منازل حبس شده بودند، مجموعه شبکه آموزش سیما ایثار کردند و در خط مقدم جبهه قرار گرفتند.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس تی وی به نقل از میزان؛ حمیدرضا حاجی‌بابایی با اشاره به پخش مدرسه تلویزیونی ایران از شبکه آموزش سیما، اظهار داشت: باید امکانات کشورمان در اختیار دانش‌آموزان و معلمان قرار بگیرید، خوشبختانه مسیر فعلی به درستی طی شده است.

وی ادامه داد: باید به نوعی ارتباط آموزشی را با دانش آموز، خانواده‌ها و معلمین برقرار کنیم.
وزیر اسبق آموزش و پرورش با قدردانی از شبکه آموزش سیما در پخش مدرسه تلویزیونی ایران، گفت: با وضع کرونایی کشور که همه مردم در منازل حبس شده بودند، مجموعه شبکه آموزش سیما ایثار کردند و در خط مقدم جبهه قرار گرفتند و با فعالیت در سه نوبت کاری به دانش آموزان سراسر کشور سرویس دادند.
حاجی بابایی، ادامه داد: مدرسه تلویزیونی ایران کاری بود که به یکباره آغاز شد؛ اگر این کار طی ۱۵ سال گذشته آغاز شده بود شاید این سختی امروز را نداشت.
وی تصریح کرد: صدا و سیما و شبکه آموزش با این بضاعت و با تمام قدرت وارد عمل شدند که از این نظر اقدام خوبی صورت گرفت و خوشبختانه از معلمین برجسته و افرادی مدرسه تلویزیونی ایران آمدند و تدریس داشتند افرادی متبحر و باتجربه بودند.
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: فرصتی شد و بنده چندین برنامه مدرسه تلویزیونی ایران را مشاهد کردم، افرادی حضور داشتند که از کارآمدی و تخصص و تبحر بالایی برخوردار بودند و شبکه آموزش سیما آن را در قاب تصویر آورد و این امر نشان داد که ایران اسلامی ما با فنون و هنر‌های معلمان بیشتر آشنا شد.
حاجی بابایی تاکید کرد: خوشبختانه مدرسه تلویزونی ایران اقدامی موفق بود و این موفقیت به معنای ایده آل کامل نیست بلکه با تمام امکاناتی که داشتیم در وسعت امکانات خود موفق عمل کردیم و شاید اگر ما امکانات بالاتری داشتیم رسانه ملی در واقع می‌توانست خدمات چند شبکه‌ای داشته باشد می‌توانست از امکانات بهتری استفاده و در اختیار داشت قطعا برنامه بهتری هم می‌شد، اما با این امکانات موجود اقدام جهادی و خوبی انجام شد.