Skip to Content

شرکت در انتخابات وظیفه ملی همه است

شرکت در انتخابات وظیفه ملی همه است


نماینده کلیمیان در مجلس با بیان این‌که شرکت در انتخابات وظیفه ملی همه است، گفت: مردم با حضور پرشور در انتخابات به دشمنان ثابت کنند که برای آنها منافع ملی از هر چیزی مهم‌تر است.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس تی وی به نقل از ایسنا؛ سیامک مره صدق اظهار کرد: مردم با شرکت در انتخابات ضمن اعلام وفاداری به نظام آینده خود و کشور را می‌سازند پس وظیفه ملی همه ما جهت ساختن آینده کشورمان حضور پرشور در انتخابات است به خصوص در شرایطی که دشمنان سعی در ایجاد خطر برای کشور هستند.

وی ادامه داد: مردم با حضور در انتخابات به دشمنان ثابت می‌کنند که منافع ملی برای آنها اهمیت دارد البته که آنها باید از بین گزینه‌های موجود افرادی را انتخاب کنند که برای سرنوشت کشور مفید باشند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی در توضیح مولفه‌های انتخاب درست، اظهار کرد: مهم‌ترین مولفه این است که باید افرادی را انتخاب کرد که به منافع ملی پایبند باشند، وعده‌های عملی داده و کسانی که برای پیشرفت کشور کار کنند.

مره صدق پایبندی به قانون را به عنوان یکی دیگر از مولفه‌های انتخاب درست برشمرد و اضافه کرد: مردم کسانی را انتخاب کنند که ضمن تمکین به قانون و تبعیت از رهبری دلشان برای این کشور می‌تپد و می‌خواهند مشکلات را از سر راه بردارند.