Skip to Content

ضرورت برنامه‌ریزی شورای عالی فضای مجازی برای جلوگیری از آسیب‌های عرصه مجازی

ضرورت برنامه‌ریزی شورای عالی فضای مجازی برای جلوگیری از آسیب‌های عرصه مجازی


سالک در پی انتصاب اعضای جدید شورای عالی فضای مجازی از سوی مقام معظم رهبری مطرح کرد:

ضرورت برنامه‌ریزی شورای عالی فضای مجازی برای جلوگیری از آسیب‌های عرصه مجازی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس تی وی احمد سالک در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت پس از انتصاب مجدد اعضای شورای عالی فضای مجازی از سوی مقام معظم رهبری گفت: لازم است در دوره جدید مطالبی که از سوی مقام معظم رهبری با عنوان پیوست 10 ماده‌ای ابلاغ شده است مورد توجه جدی اعضای شورای عالی فضای مجازی قرار گیرد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: بی توجهی به فضای مجازی باعث می شود که دچار ضربه شده و آسیب جدی از این حوزه ببینیم لذا باید نسبت به برنامه‌ریزی مستند اهتمام کرد.

وی در ادامه با انتقاد از عدم تشکیل جلسات شورای عالی مجازی در دوره گذشته، عنوان کرد: لازم است اعضا نسبت به برگزاری مداوم جلسات همت گماشته و دستورات جدید مقام معظم رهبری را برای پیشبرد اهداف نظام در فضای مجازی چراغ راه خود قرار دهند.

سالک اضافه کرد: پیوست 10 ماده ای که در کنار حکم انتصاب اعضای جدید از سوی مقام معظم رهبری ابلاغ شد فضای بهتری را پیش روی شورای عالی فضای مجازی خواهد گذاشت که در نخستین جلسه دوره جدید پیرامون آن صحبت خواهد شد.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس که به عنوان عضو حقوقی شورای عالی فضای مجازی در این دوره نیز حضور دارد، در پایان خاطرنشان کرد: با ادغامی که قرار است صورت گیرد و انحلال دستگاه هایی که به صورت موازی با شورای عالی فضای مجازی فعالیت می کنند، می توان فعالیت تعریف‌شده‌تری را برای شورای عالی فضای مجازی در نظر گرفت.