Skip to Content

طرح شمول شغل متصدیان تجزیه و توزیع شرکت ملی پست در بین مشاغل سخت تصویب شد

باستانی در تشریح نشست کمیسیون صنایع و معادن:

سخنگوی کمیسیون صنایع مجلس، گفت: طرح  شمول مشاغل سخت و زیان آور در مورد متصدیان تجزیه و توزیع شاغل در شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران در کمیسیون تصویب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس تی وی به نقل از خانه ملت سعید باستانی، درخصوص نسیت کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: در جلسه امروز کمیسیون صنایع و معادن یک طرح و یک لایحه مورد بررسی قرار گرفته شد.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طرح  شمول مشاغل سخت و زیان آور در مورد متصدیان تجزیه و توزیع شاغل در شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران مورد بررسی قرار گرفت، گفت: در این طرح در نظر گرفته شد تا شغل فعالین در این بخش‌ها در چارچوب مشاغل سخت قرار گرفته شود.

نماینده مردم تربت‌حیدریه، مه‌ولات و زاوه در مجلس شورای اسلامی، اضافه کرد: این طرح در کمیسیون مصوب شد و همچنین لایحه مجوز دولت و استاندارد به منظور عضویت در برنامه اندازه شناسی آسیا و اقیانوسیه مورد بررسی قرار گرفته شد.

وی در پایان، خاطرنشان کرد: این لایحه نیز پس از بررسی‌های لازم در کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی به‌عنوان کمیسیون اصلی مورد تصویب قرار گرفته شد.