Skip to Content

علیرغم مشکلات معیشتی، مردم حماسه ای دیگر را خلق خواهند کرد

علیرغم مشکلات معیشتی، مردم حماسه ای دیگر را خلق خواهند کرد


علیرغم اینکه مردم با مشکلات معیشتی مواجه اند، اما همیشه این مسائل را از اصل انقلاب تفکیک کرده و پشت نظام را خالی نکرده اند.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس تی وی به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ مجتبی ذوالنوری رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با اشاره به اهمیت حضور مردم در ۲۲ بهمن امسال اظهار کرد: مردم از ابتدای انقلاب تاکنون هیچگاه ۲۲ بهمن بی رونقی را رقم نزده‌اند و آنها با احساس تعهد به انقلاب، همواره خالق شور، هیجان و نشاط بوده‌اند.

او افزود: در سال‌های گذشته مردم با مشکلات معیشتی مواجه بوده، از مسئولان گلایه داشته اند، اما همیشه این مسائل را از اصل انقلاب تفکیک کرده و پشت نظام را خالی نکرده اند.

ذوالنوری بیان کرد: طبیعتاً امسال وقتی مردم حوادث مختلف و ظلمی که آمریکا و همپیمانانش به ایران به ویژه در به شهادت رساندن حاج قاسم سلیمانی کردند را می‌بینند، خشم و اعتراض خود را در روز ۲۲ بهمن بیش از پیش به دشمنان نشان خواهند داد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی خاطرنشان کرد: مردم در ۲۲ بهمن امسال یکبار دیگر پیوند خود را با امام راحل و رهبر انقلاب به نمایش گذاشته و باعث کوری چشم دشمنان انقلاب خواهند شد و یکبار دیگر حماسه بزرگی را خلق می‌کنند.