Skip to Content

قانونمداری مسوولان،زمینه ساز حضور گسترده در انتخابات

قانونمداری مسوولان،زمینه ساز حضور گسترده در انتخابات


جلالی مطرح کرد :

رئیس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت گفت : دستگاه‌ها و نهادهای برگزار کننده انتخابات با برنامه‌ریزی دقیق مبتنی بر قانون و قانونمداری می‌توانند حضور گسترده مردم  پای صندوق‌های رای را رقم بزنند.

به گزارش مجلس تی وی به نقل از ایسنا ، کاظم جلالی اظهار کرد: مردم ما مردمی زمان شناس و آگاه به شرایط هستند. آن‌ها درک می‌کنند که در شرایط امروز کشور نظام و انقلاب اسلامی باید با طراوت، جدیت و با نشاط در انتخابات شرکت کنند چرا که قطعا مشارکت بالای مردم می‌تواند تضمین کننده ماندگاری نظام جمهوری اسلامی ایران باشد.

وی استفاده از فرصت انتخابات و رقابت سیاسی را حق مردم دانست و افزود:‌ حضور پرشور و معنادار مردم در انتخابات نشان می‌دهد که آن‌ها پای منافع و امنیت ملی و ارزش های انقلاب اسلامی ایستاده‌اند و بار دیگر با آرمان‌های امام (ره)، رهبری و خون شهدا تجدید بیعت می‌کنند.

رئیس مرکز پژوهش های مجلس در ادامه تاکید کرد: از آنجا که وجود رقابت سیاسی و برگزاری انتخابات را مدیون خون شهدا و کسانی هستیم که پای استقلال خواهی جانشان را فدا کردند امیدواریم که مردم پرشور در انتخابات داشته باشند.

جلالی هم‌چنین با تاکید بر پایبندی به قانون و انجام وظایف در چارچوب قانون گفت: همه دستگاه‌ها و نهادهای برگزار کننده انتخابات باید با برنامه‌ریزی دقیق مبتنی بر قانون و قانونمداری شرایط حضور گسترده مردم در انتخابات را فراهم کنند.