Skip to Content
بازگشت به صفحه کامل

قدردانی نماینده کاشان از اطلاع رسانی شفاف رسانه ملی در زمینه ویروس کرونا

قدردانی نماینده کاشان از اطلاع رسانی شفاف رسانه ملی در زمینه ویروس کرونا


نماینده کاشان در نامه ای به رئیس سازمان صداوسیما از عملکرد مطلوب رسانه ملی در مقابله با شیوع بیماری کرونا تقدیر و تشکر کرد.

 

به گزارشپایگاه اطلاع رسانی مجلس تی وی نماینده کاشان در نامه ای به رئیس سازمان صداوسیما از عملکرد مطلوب رسانه ملی در مقابله با شیوع بیماری کرونا تقدیر و تشکر کرد.

متن نامه سیدجواد ساداتی نژاد به علی عسکری رئیس سازمان صداوسیما به این شرح است:

جناب آقای دکتر علی عسکری

رئیس محترم سازمان صداوسیما

با سلام و احترام

ضمن خدا قوت به شما و تلاش‏های شبانه‏ روزی جنابعالی و همکاران خدوم آن سازمان، به استحضار می‏ رساند در نتیجه حمایت حضرتعالی از راه‏ اندازی رادیو کاشان و ارتباط زنده تصویری که در 3 ماه گذشته از کاشان  انجام گرفت و اطلاع‏رسانی جامع و کامل درخصوص بیماری کرونا به مردم این منطقه ‏ی 600 هزار نفری داده شد، امروز خدمت شما اعلام می‏ نمایم که در منطقه‏ ای که سرانه مرگ و میر کرونا رتبه اول کشور از نظر سرانه جمعیتی را داشت به دلیل نزدیک بودن به استان قم، در روز گذشته آمار فوتی از کرونا به صفر رسید.

بر خود وظیفه می ‏دانم اعلام نمایم این اتفاق در کنار تلاش شبانه ‏روزی پرسنل درمان و پزشکان و پرستاران و مسئولین و گروه‏ های جهادی، به طور روشن و براساس نظر مسئولین ناشی از وجود رادیو کاشان و ارتباط زنده تصویری ایجاد شده و اطلاع‏ رسانی به موقع، دقیق و مطلوب بوده است.

به یقین اگر این اقدام ارزنده صداوسیما نبود تعداد بیشتری از مردم منطقه امروز در میان ما نبودند. لذا به عنوان نماینده مردم منطقه فرهنگی کاشان و آران‏ وبیدگل از حضرتعالی و همکارانتان تشکر ویژه می‏ نمایم و همچنین از همکاری و تلاش‏های خستگی ناپذیر آقای دکتر عبدالحسینی و همکاران عزیزشان در صداوسیمای اصفهان قدردانی ویژه دارم که در کنار مردم منطقه کاشان و آران‏‏ وبیدگل بوده و هستند.

با تشکر
سیدجواد ساداتی نژاد