Skip to Content

موضع‌گیری علیه شورای نگهبان عین قانون‌شکنی است

موضع‌گیری علیه شورای نگهبان عین قانون‌شکنی است


سلیمانی:

موضع‌گیری علیه شورای نگهبان عین قانون‌شکنی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس تی وی به نقل از خبرگزاری فارس ؛محمد سلیمانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برخی فضاسازی‌ها و هجمه‌ها به شورای نگهبان توسط بعضی از جریانات سیاسی اظهار داشت: تجربه نشان داده کسانی که در دوران پس از پیروزی انقلاب علیه شورای نگهبان موضع گرفتند و اقداماتی را صورت داده‌اند در ردیف قانون شکنان اصلی قرار گرفتند از بنی‌صدر گرفته تا افراد دیگر.

وی افزود: اکثر کسانی که علیه شورای نگهبان وارد میدان شده‌اند و این شورا را تخریب کرده‌اند در دوران رهبری امام(ره) مورد عتاب ایشان قرار گرفتند و برخی از این افراد به دنبال همین قانون‌شکنی‌های امروزه از نظام جدا شده و در اروپا و آمریکا به سر می‌برند.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس اظهار داشت: من به کسانی که شورای نگهبان را زیر سوال برده و قانون‌شکنی می‌کنند توصیه می‌کنم که این سرنوشت را پیش روی خود ببیند که از نظام و انقلاب فاصله گرفته و در ردیف خارج نشین‌ها خواهند بود. موضع گرفتن در مقابل شورای نگهبان یعنی موضع‌گیری علیه قانون اساسی، نظام، اراده ملت و خواست شهدا.

سلیمانی تصریح کرد: کسانی که در مقابل شورای نگهبان موضع می‌گیرند باید به قانون گردن نهند قانون نباید فقط از حنجره‌ها بیرون بیاید که ما قانون‌مداریم باید در عمل نشان داده شود که پایبندی به قانون وجود دارد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: برخی‌ها قانون را تفسیر به رأی می‌کنند و هر جا که قانون به نفع آنها بود خود را مدافع قانون می‌دانند و هر جا که قانون به ضررشان است زیر میز قانون می‌زنند و همیشه این افراد کسانی در مرحله آخر در مقابل ملت قرار گرفتند.