Skip to Content

نماینده مردم قائم‌شهر از توضیحات وزیر آموزش‌وپروش قانع شد

میرزاده از نشست عصر امروز کمیسیون آموزش خبر داد؛

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس خبر داد که در نشست نوبت عصر امروز کمیسیون متبوعش سئوال نماینده مردم قائم‌شهر و سوادکوه از وزیر آموزش و پرورش مطرح شد که با توضیحات بطحاتی نماینده سئوال کننده قانع شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس تی وی به نقل از خانه ملت در تشریح نشست  کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، گفت: نشست نوبت عصر کمیسیون با حضور سیدمحمدجواد بطحایی وزیر آموزش و پرورش برگزار شد که یکی از نمایندگان سؤال خود را از وزیر مطرح کرد.

نمایند مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی افزود: وزیر آموزش و پرورش در این نشست، پاسخگوی سئوال نماینده مردم قائم شهر، سوادکوه، جویبار درباره عملکرد وزارتخانه و انتخاب رییس برای دانشگاه فرهنگیان و نحوه مدیریت این دانشگاه بود که نماینده سئوال‌کننده از پاسخ وزیر قانع شد.

وی ادامه داد: توضیحات وزیر در خصوص عملکرد خود در وزارتخانه و بیان تاریخچه و رویکرد جدید دانشگاه فرهنگیان بود که این توضیحات نماینده سئوال‌کننده را قانع کرد.

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس اضافه کرد: دستور کار بعدی کمیسیون رسیدگی به طرح‌ها و لوایحی بود که مدت‌ها در دستور کار کمیسیون به عنوان کمیسیون فرعی قرار داشت که به این موضوعات رسیدگی شد.