Skip to Content

واکنش نماینده مجلس به گزارش دادستان کل کشور در خصوص حادثه تروریستی دالاهو

واکنش نماینده مجلس به گزارش دادستان کل کشور در خصوص حادثه تروریستی دالاهو


نماینده مردم کرمانشاه و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: سخنان دادستان کل کشور در خصوص فرار عوامل حادثه تروریستی منطقه دالاهو در استان کرمانشاه، ناامید کننده است.

به گزارش مجلس تی وی به نقل از ایرنا، حشمت الله فلاحت پیشه نماینده مردم کرمانشاه درمجلس شورای اسلامی بیستم تیر ماه زمانی که به همراه فرماندار دالاهو، مدیران کل دامپزشکی و شیلات استان کرمانشاه و شماری از کارشناسان عازم بازدید از مزارع پرورش ماهی منطقه ریجاب بود، هدف حمله تروریستی افراد مسلح قرار گرفت. در این حادثه دو نفر به شهادت رسیدند و سه نفر از جمله فرماندار دالاهو و مدیرکل شیلات استان کرمانشاه و یکی دیگر از همراهان آنان زخمی شدند.

«محمدجعفر منتظری» دادستان کل کشور در روزهای گذشته اعلام کرد: عوامل این حمله تروریستی به یکی از کشورهای همسایه فرار کرده اند.

این نماینده مجلس روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: دادستان کل کشور در روزهای گذشته اعلام کرد تغییری در این پرونده ایجاد نشده است.

وی افزود: این خبر ناامید کننده ای بود که منتشر شد.

وی گفت: حتی اگر عوامل این حادثه به عراق فرار کرده باشند، جمهوری اسلامی ایران باید از ظرفیت حقوقی خود استفاده و این افراد را دستگیر کند.

فلاحت پیشه گفت: معاون امنیتی انتظامی وزیر کشور اخیرا گفته بود که سرنخ های خوبی در اختیار داریم.

نماینده مجلس شورای اسلامی افزود: ما منتظریم ببینیم مسئولان چه می کنند.

وی گفت: این حادثه تروریستی ضربه جدی به شاخصه های امنیت ملی و منطقه ای ایران بود و اگر عوامل تروریستی و پشت پرده آن دستگیر و مجازات نشود، باید در آینده شاهد گستاخی های بیشتری در منطقه باشیم.