Skip to Content

وزرای پیشنهادی رئیس‌جمهور به کمیسیون آموزش دعوت می‌شوند

میرزاده

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس از دعوت روزی دو وزیر پیشنهادی رئیس‌جمهور به کمیسیون متبوعش طی هفته آینده خبر داد و وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش را در اولویت این دعوت‌ها معرفی کرد.
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس تی وی به نقل از خانه ملت؛ سیدحمایت میرزاده در تشریح جلسه امروز (سه‌شنبه 17 مردادماه) کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از برنامه‌ریزی برای دعوت از وزرای پیشنهاد رئیس‌جمهور به این کمیسیون  به منظور آشنایی با برنامه‌های آن‌ها خبر داد.

نماینده مردم گرمی همچنین با بیان اینکه وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش در اولویت دعوت کمیسیون آموزش قرار دارد، افزود: از ابتدای هفته آینده روزی دو وزیر به منظور معرفی برنامه‌ها، آشنایی با نمایندگان و ارائه نقطه نظرات‌شان به کمیسیون خواهند آمد.  

وی ادامه داد: کمیسیون آموزش برای دعوت از نمایندگان باید با برنامه‌ریزی صورت گرفته ازسوی هیات رئیسه مجلس هماهنگ شود تا حضور وزرای پیشنهادی در این کمیسیون با کمیسیون‌های دیگر تداخل پیدا نکند.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس همچنین از بررسی "طرح تنظیم خانواده" در کمیسیون آموزش به عنوان کمیسیون فرعی این طرح در جلسه امروز خبر داد و گفت: چند بند از این طرح که مرتبط با کمیسیون آموزش و تحقیقات می‌شود مرتبط با مسائلی همچون تحصیل، مهدکودک، شرایط تحصیلی و... بررسی و مورد تایید قرار گرفت.