بازگشت به صفحه کامل

پیشنهاد کمیسیون اقتصادی برای برخورد جدی با فرار مالیاتی از سال آینده

پیشنهاد کمیسیون اقتصادی برای برخورد جدی با فرار مالیاتی از سال آینده


پیشنهاد کمیسیون اقتصادی برای برخورد جدی با فرار مالیاتی از سال آینده

 

میرمحمدی با اشاره به جلسه کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: لایحه بودجه95 به دلیل بررسی بیشتر در زمینه افزایش مالیات و برخورد با فرار مالیاتی به رأی گذاشته نشد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس تی وی، به نقل از خبرگزاری فارس، حسین میرمحمدی در تشریح جلسه بعدازظهر روز گذشته کمیسیون متبوعش اظهار داشت: جلسه امروز با حضور اعضا و آقای باقری نماینده دولت تشکیل شد.

نماینده مردم گلپایگان افزود: محور جلسه روز گذشته پیرامون بررسی کلیات لایحه بودجه سال 95 بود که در این زمینه سؤالاتی از سوی اعضا مطرح شد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس همچنین تصریح کرد: تاکنون کلیات لایحه بودجه در کمیسیون به رای‌گیری گذاشته نشده چرا که قرار شد جمع‌بندی‌های دیگری در خصوص برخی ماده‌های این لایحه در جلسات آتی کمیسیون انجام شود.

میرمحمدی در تشریح دیگر جزئیات جلسه کمیسیون متبوعش عنوان کرد: در این جلسه همچنین در خصوص افزایش مالیات سؤالاتی مطرح شد که نسبت به سال گذشته بندی اضافه شود که این بند متوجه کسانی باشد که فرار مالیاتی دارند.

وی ادامه داد: همچنین در مورد بند 20 تبصره 20 ماده واحده قانون بودجه که در مورد اوراق خزانه و مشارکت است، مباحثی مطرح شد که مقرر شد سامانه اطلاعاتی، مطالب و اطلاعاتی در این خصوص کسب کرده و به کمیسیون ارائه دهد تا در جلسات آتی کمیسیون در این خصوص به جمع‌بندی نهایی برسیم.