کمیسیون اقتصادی

اعضای هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی (سال سوم)

رديف

نام خانوادگي

نام

استان

حوزه انتخابيه

کمیسیون /سمت

1

پورابراهیمی

محمدرضا

کرمان

کرمان و راور

رئیس

2

حسینی شاهرودی

سیدحسن

سمنان

شاهرود

نائب رئیس اول

3

شریف پور

روح الله

آذربایجان غربی

ماکو، چالدران

نائب رئیس دوم

4

کبیری

سیدتقی

آذربایجان غربی

خوی و چایپاره

دبیر اول

5

آقاپورعلیشاهی

معصومه

آذربایجان شرقی

شبستر

دبیر دوم

6

سعیدی مبارکه

زهرا

اصفهان

مبارکه

سخنگو

 

 

اعضای هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی (سال دوم)

رديف

نام خانوادگي

نام

استان

حوزه انتخابيه

کمیسیون /سمت

1.

پورابراهیمی

محمدرضا

کرمان

کرمان و راور

رئیس

2.

کریمی

علی اکبر

مرکزی

اراک، کمیجان و خنداب

نائب رئیس اول

3.

موسوی

سیدفرید

تهران

تهران

نائب رئیس دوم

4.

اسماعیلی

صفرعلی

مازنداران

نور و محمود آباد

دبیر اول

5.

حسینی شاهرودی

سیدحسن

سمنان

شاهرود

دبیر دوم

6.

زارع

رحیم

فارس

آباده، بوانات و خرم‌بید

سخنگو

 

 

اعضای هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی (سال اول)

رديف

نام خانوادگي

نام

استان

حوزه انتخابيه

کمیسیون /سمت

1.

پورابراهیمی

محمدرضا

کرمان

کرمان و راور

رئیس

2.

موسوی لارگانی

سید ناصر

اصفهان

فلاورجان

نایب رئیس اول

3.

موسوی

سیدفرید

تهران

تهران

نائب رئیس دوم

4.

حسینی شاهرودی

سیدحسن

سمنان

شاهرود

دبیر اول

5.

اسماعیلی

صفرعلی

مازنداران

نور و محمود آباد

دبیر دوم

6.

دلخوش اباتری

سیدکاظم

گیلان

صومعه‌سرا

سخنگو

 

 

اعضای کمیسیون اقتصادی  

رديف

نام خانوادگي

نام

استان

حوزه انتخابيه

کمیسیون /سمت

1

انارکی محمدی

احمد

کرمان

رفسنجان و انار

عضو

2

موسوی

سیدفرید

تهران

تهران

عضو

3

بهمنی

محمود

البرز

ساوجبلاغ

عضو

4

حسن‌نژاد

محمد

آذربایجان شرقی

مرند و جلفا

عضو

5

‌حسین زاده بحرینی

محمدحسین

خراسان رضوی

مشهد و کلات

عضو

6

حسینی

سیده فاطمه

تهران

تهران

عضو

7

حضرتی

الیاس

تهران

تهران

عضو

8

دلخوش اباتری

سیدکاظم

گیلان

صومعه سرا

عضو

9

اسماعیلی

صفرعلی

مازندران

نور و محمودآباد

عضو

10

کریمی

علی اکبر

مرکزی

اراک، خنداب و کمیجان

عضو

11

شکری

محمود

گیلان

تالش، رضوانشهر و ماسال

عضو

12

‌طیار

قرجه

گلستان

گنبد کاووس

عضو

13

کعبی

عامر

خوزستان

آبادان

عضو

14

زارع

رحیم

فارس

آباده،بوانات و خرم بید

عضو

15

کریمی

حمدالله

کردستان

بیجار

عضو

16

موسوی لارگانی

سید ناصر

اصفهان

فلاورجان

عضو

17

نادری

شهاب

کرمانشاه

پاوه

عضو