کمیسیون آموزش و تحقیقات

اعضای هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات (سال سوم)

رديف

نام خانوادگي

نام

استان

حوزه انتخابيه

کمیسیون /سمت

1

عارف

محمدرضا

تهران

تهران، شمیرانات، ری، اسلامشهر، پردیس

رئیس

2

احمدی لاشکی

قاسم

مازندران

نوشهر و چالوس

نائب رئیس اول

3

کوچکی نژاد

جبار

گیلان

رشت

نائب رئیس دوم

4

سلیمی

علیرضا

مرکزی

دلیجان و محلات

دبیر اول

5

درازهی

محمد باسط

سیستان و بلوچستان

سراوان

دبیر دوم

6

میرزاده

سیدحمایت

اردبیل

گرمی

سخنگو

 

 

اعضای هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات (سال دوم)

رديف

نام خانوادگي

نام

استان

حوزه انتخابيه

کمیسیون /سمت

1.

زاهدی

محمد مهدی

کرمان

کرمان و راور

رئیس

2.

محمدی

داوود

تهران

تهران

نائب رئیس اول

3.

احمدی لاشکی

قاسم

مازندران

نوشهر و چالوس

نائب رئیس دوم

4.

اولاد قباد

فریده

تهران

تهران

دبیر اول

5.

سلیمی

علیرضا

مرکزی

دلیجان و محلات

دبیر دوم

6.

میرزاده

سیدحمایت

اردبیل

گرمی

سخنگو

 

 

اعضای هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات (سال اول)

رديف

نام خانوادگي

نام

استان

حوزه انتخابيه

کمیسیون /سمت

1.

زاهدی

محمد مهدی

کرمان

کرمان و راور

-رئیس

2.

محمدی

داوود

تهران

تهران

نائب رئیس اول

3.

نگهبان سلامی

محمود

خراسان رضوی

خواف و رشتخوار

نائب رئیس دوم

4.

سلیمی

علیرضا

مرکزی

دلیجان و محلات

دبیر اول

5.

سعیدی

فاطمه

تهران

تهران

دبیر دوم

6.

میرزاده

سیدحمایت

اردبیل

گرمی

-سخنگو

 

 

اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات

رديف

نام خانوادگي

نام

استان

حوزه انتخابيه

کمیسیون /سمت

1

ابطحی

سیدمحمد جواد

اصفهان

خمینی‌شهر

عضو

2

اختیاری

اسفندیار

اقلیت دینی

زرتشتیان

عضو

3

اعزازی ملکی

ضیاء الله

آذربایجان شرقی

بناب

عضو

4

بیرانوندی

سیدمحمد

لرستان

خرم آباد

عضو

5

‌خانلری

کارن

اقلیت دینی

ارامنه تهران و شمال

عضو

6

دهمرده

حبیب‌الله

سیستان و بلوچستان

زابل

عضو

7

اولاد قباد

فریده

تهران

تهران

عضو

8

ساداتی نژاد

سید جواد

اصفهان

کاشان، آران و بیدگل

عضو

 

زاهدی

محمدمهدی

کرمان

کرمان و راور

عضو

9

سعیدی

فاطمه

تهران

تهران

عضو

10

صادقی

محمود

تهران

تهران

عضو

11

فلاحتی

فرهاد

خراسان جنوبی

قائنات و زیرکوه

عضو

12

قمی

محمد

تهران

پاکدشت

عضو

13

محمدی

داود

تهران

تهران

عضو

 

نگهبان سلامی

محمود

خراسان رضوی

خواف و رشتخوار

عضو

14

عبادی

سید محمد باقر

خراسان جنوبی

بیرجند و درمیان

عضو

15

عباسی

اسدالله

گیلان

رودسر و املش

عضو